DOLAR 31,1386 -0.03%
EURO 33,8844 0.05%
ALTIN 2.033,270,06
BIST 7.962,343,14%
BITCOIN %
Edirne
13°

KAPALI

06:14

İMSAK'A KALAN SÜRE

120 okunma

TEK IŞIK

ABONE OL
11 Şubat 2024 15:17
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tarihçiler“8 haçlı seferi var” derler de…
Türklerin, Anadolu, Trakya ve balkanlarda ki Bizans ve birleşik Avrupa krallıkları ile yaptığı savaşların hepsi “Haçlı savaşlarıdır.”ONLARCA olduğu görülür de günümüze kadar kaç tane olduğu hakkıyla araştırılmalı!..
Müslüman Türklerin yaşam ilkeleri olan, adalet, hak, sömürü, köleciliğe, talana, tecavüze karşı olan savaşlarının hepsi, HAÇLI SAVAŞLARIDIR.
Başka bir deyişle: HAÇLI YAŞAM İLKELERİ olan, köleci, sömürücü, talancı olarak kandırılan halkların tecavüzlerine; canıyla, kanıyla, şerefiyle karşı duran Türklerle olan savaşları HAÇLI SAVAŞLARIDIR!..
Bir başka deyişle de: Yaratan’ın emrettiği, çalma, yalan söyleme, köleleştirme, sömürme, zulmetme, katletme, iyilik yap, yardım et, adaletle hükmet, birbirinizle tanışın, iyiliklerde birbirinizle yarışın!..”
Kutsal emirlerini yaşam ilkesi edinen Müslüman Türklerle, ŞEYTANLA YATIP ŞEYTANLA KALKANLARIN SAVAŞLARI, HAÇLI SAVAŞLARIDIR!..
TALANCI ülke halklarını şeytanın hipnozundan kurtarmadıkça, bu savaşlar bitmeyecektir!..
“Oku, bilim yap, Yaratılanı sev, say, koru, doyur!..” Diye emreden Yaratan’ın, emirlerinin yazılı olduğu, Kuran’ı Kerim ayetleri, bu yolun TEK ışığıdır!..
BÜTÜN IŞIKLARIN TEK SAHİBİ = “TEK IŞIK!..”
SONSUZ KUDRET SAHİBİNİN, YAZARI OLDUĞU BİR KİTAPTAN SÖZ EDİYORUZ!..
ALLAH’IN BİZE SEVGİSİYLE, LÜTFETTİĞİ, SÖZLERİNİN IŞIĞINDAN BAHSEDİYORUZ!..

EY İNSAN!.. DAHA NE OLSUN?..

Kuran’ı Kerim. Sure 65/Ayet 10:
Allah onlara şiddetli bir azap hazırlamıştır. O halde Allah’tan korkun, ey akıl sahipleri! Ey iman edenler! İşte Allah size bir Kuran indirdi!
17/28: Elbette Allah, sakınanlar ve daima iyilik edenlerle beraberdir.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ