DOLAR 32,7879 -0.03%
EURO 35,1847 -0.24%
ALTIN 2.447,610,11
BIST 10.471,320,76%
BITCOIN 2152233-1,12%
Edirne
29°

AÇIK

13:10

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

157 okunma

Türkiye Kickboks Milli Takımı ve İbrahim Murat Gündüz’ün Açıklamaları

İbrahim Murat Gündüz, Türkiye Kickboks Milli Takımı'nın Dünya Şampiyonası'na katılmasını ve başarı göstermesini umut ederek, takıma duyduğu güveni ifade etmiştir.

ABONE OL
19 Kasım 2023 11:55
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye Kickboks Milli Takımı, Portekiz’de düzenlenecek olan Dünya Kickboks Şampiyonası’na katılmak üzere uçakla seyahat etmiş ve bu yolculuk, İbrahim Murat Gündüz’ün öncülük ettiği bir sosyal kampanyanın başarısı olarak kaydedilmiştir. Gündüz, hem milli takımın başarısı için dua eden hem de Türkiye Kickboks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı’ya karşı eleştirel tutum sergileyen bir figür olarak ortaya çıkmaktadır.

İbrahim Murat Gündüz, Türkiye Kickboks Milli Takımı’nın Dünya Şampiyonası’na katılmasını ve başarı göstermesini umut ederek, takıma duyduğu güveni ifade etmiştir. Sporcuların motivasyona ihtiyacı olduğunu vurgulayan Gündüz, Türk halkını takıma destek olmaya çağırmıştır. Ayrıca, sporcuların daha rahat bir seyahat yapabilmeleri için otobüs yerine uçakla gitmelerini sağlayan bir sosyal kampanya düzenlemiştir. Bu kampanya sonucunda, milli takımın Portekiz’e uçakla gitmesi gerçekleşmiştir.

Gündüz, iki sporcusu Ali Göktürk Benli ve Melis Nazlıcan Talun’a özel bir inanç ve destek göstermiştir. Her iki sporcunun dünya şampiyonu olabileceklerine olan inancını dile getirerek, onlar için dua ettiğini belirtmiştir.

Türkiye Kickboks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı ile olan anlaşmazlıkları da gündeme getiren Gündüz, Kayıcı’nın kendisini tehdit ve hakaret suçlamalarıyla şikayet ettiğini, ancak yaptıklarının sporcunun ve ülkenin çıkarları için olduğunu ve bu yüzden pişman olmadığını ifade etmiştir. Gündüz, ayrıca siyasi bir duruş sergileyerek, gelecek seçimlerde federasyon başkanının değişmesini ve milliyetçi bir başkanın seçilmesini umduğunu belirtmiştir.

Türkiye Kickboks Milli Takımı, İbrahim Murat Gündüz’ün çabalarıyla Dünya Şampiyonası’na uçakla giderken, federasyondaki iç çekişmeler ve sporcuların hazırlık kampı yapmadan şampiyonaya katılması gibi zorluklarla karşılaşmıştır. Gündüz, milli takımın ve sporcuların desteklenmesi gerektiğini ve takımın her türlü imkana sahip olması gerektiğini vurgulamıştır. Sporculara olan inancı ve milli takıma destek çağrısı, Türk halkının sporculara olan desteğini pekiştirmeyi hedeflemektedir.

https://ankarayasam.com/2023/06/genc-nesle-isik-tutan-ibrahim-murat-gunduz-kimdir-nerelidir/%20Çözüm%20Merkezi%20%C2%A0

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ