DOLAR 31,0708 0.17%
EURO 33,6790 -0.05%
ALTIN 2.032,040,76
BIST 9.374,200,29%
BITCOIN 1574652-1,09%
Edirne
18°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

113 okunma

U17 ve U19 evinde, U15 deplasmanda

Bölgesel Gelişim Ligi'nde ikinci yarının 2'nci haftasını dinlenerek geçen Edirnespor U19 ve U17 takımları bugün Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.'nin aynı yaş grubu takımlarını konuk ederken, Edirnespor U15 ise erteleme maçında yarın Vavacars Fatih Karagümrük ile deplasmanda karşı karşıya gelecek…

ABONE OL
26 Ocak 2024 16:16
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cemal KUDAY
Bölgesel Gelişim Ligi’nde ikinci yarının 2’nci haftasını dinlenerek geçen Edirnespor U19 ve U17 takımları bugün Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.’nin aynı yaş grubu takımlarını konuk ederken, Edirnespor U15 ise yarın erteleme maçında Vavacars Fatih Karagümrük ile deplasmanda karşı karşıya gelecek.
Edirnespor – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. U19 takımları arasındaki karşılaşma Saraçhane 1 Nolu Sentetik sahada bugün 12.00’de, Edirnespor – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.U17 takımları arasındaki karşılaşma da yine bugün ayna sahada saat 15.00’de oynanacak. U19 takımları arasındaki ilk maç İstanbul’da 3-3 biterken, U17 maçını ise ev sahibi takım 3-1 kazanmıştı.
Vavacars Fatih Karagümrük- Edirnespor U15 maçı ise yarın İBB Yenikapı Tesisleri’nde saat 13.00’de oynanacak.
U19 BGL HAFTANIN PROGRAMI
Kemerkent Bulvarspor – Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Silivrispor – Sarıyer
Belediye Derince Spor – Sultanbeyli Belediye Spor
Edirnespor – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. – Kocaelispor
Tuzlaspor A.Ş.- Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
U17 BGL HAFTANIN PROGRAMI
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. – Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
Edirnespor – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. Ve Spor
Silivrispor – Bayrampaşa Spor A.Ş.
Belediye Derince Spor – Sultanbeyli Belediye Spor
Tuzlaspor A.Ş.- Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
U15 BGL HAFTANIN PROGRAMI
Rams Başakşehir Futbol Kulübü – Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Silivrispor – Galatasaray A.Ş.
Vavacars Fatih Karagümrük- Edirnespor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. – Esenler Erokspor
Eyüpspor- Ümraniyespor
Sarıyer – İstanbulspor A.Ş.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ