DOLAR 31,0986 0.16%
EURO 33,7706 0.24%
ALTIN 2.035,630,17
BIST 9.374,200,29%
BITCOIN 16126191,45%
Edirne
14°

KAPALI

06:14

İMSAK'A KALAN SÜRE

96 okunma

Edirnespor yarına hazır!

TFF 3.Lig 1. Grup'ta ikinci yarının ikinci hafta maçları yarın oynanırken, Edirnespor ligin ilk yarısında sahasında 1-0 yenildiği puan cetvelinin ikinci sırasındaki Aliağa Futbol A.Ş.'ye konuk olacak…

ABONE OL
26 Ocak 2024 16:16
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TFF 3.Lig 1. Grup’ta ikinci yarının ikinci hafta maçları yarın oynanırken, Edirnespor ligin ilk yarısında sahasında 1-0 yenildiği puan cetvelinin ikinci sırasındaki Aliağa Futbol A.Ş.’ye konuk olacak.
TFF 3.Lig 1. Grup’ta Aliağa Futbol A.Ş.- Edirnespor karşılaşması ile birlikte 7 maç da yarın 14.00’de başlayacak. Aliağa Atatürk Stadı’ndaki Aliağa Futbol A.Ş.- Edirnespor karşılaşmasını Ankara bölgesinden Efe Tanrıverdi yönetirken, yardımcılıklarını aynı bölgeden Demirhan Emir ve Yozgat bölgesinden Eyup Özer yapacak, yine Ankara bölgesinden Havva Nur Demir de dördüncü hakem olarak sahadaki yerini alacak.
Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş.’yi ikinci yarının ilk maçında geçen hata 25 Kasım Stadı’nda 3-1’lik skorla geçip hem bir basamak üste çıkarak 4’üncü sıraya yerleşeni, hem de zirveye 2 puan daha yaklaşan Edirnespor, yarınki maç için hazırlıklarını tamamladı.
TFF 3. LİG 1. GRUP 17. HAFTA PROGRAMI
Malatya Arguvan Spor Kulübü – Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
Arguvan İlçe Stadı / 14.00
Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü – Kepez Spor Futbol A.Ş
Başpınar Stadı / 14.00
Aliağa Futbol A.Ş.- Edirnespor
Aliağa Atatürk Stadı / 14.00
Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş. – İnegöl Kafkas Spor Kulübü
Gümüşhane Yenişehir Stadı / 14.00
Ayvalıkgücü Belediyespor – Karabük İdmanyurdu Spor
Ayvalık Hüsnü Uğural Stadı / 14.00
Mardin 1969 Spor – Talasgücü Belediyespor
Mardin 21 Kasım Stadı / 14.00
Tarsus İdman Yurdu – 52 Orduspor Fk
Burhanettin Kocamaz Stadı / 14.00


TOPLU SONUÇLAR
İnegöl Kafkas Spor Kulübü 1-2 Ayvalıkgücü Belediyespor
Talasgücü Belediyespor 2-0 Tarsus İdman Yurdu
Edirnespor 3-1 Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş.
Kepez Spor Futbol A.Ş. 1-1 Aliağa Futbol A.Ş.
Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü 3-1 Artvin Hopaspor
52 Orduspor Fk 1-0 Malatya Arguvan Spor Kulübü
Karabük İdmanyurdu Spor 1-0 Mardin 1969 Spor

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ