DOLAR 31,2009 0.17%
EURO 33,8505 0.1%
ALTIN 2.038,380,28
BIST 7.962,343,14%
BITCOIN 19514649,82%
Edirne
16°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

145 okunma

Edirne’de basket şöleni

DSİ Spor Kulübü'nün U10, U11 ve U12 yaş grupları arasında düzenlediği Balkan Basketbol Turnuvası dün sona ererken, Edirne aynı gün Türkiye, Bulgaristan ve Yunanistan'dan 30 takımın katılımıyla gerçekleştirilen Uluslararası Veteran Basketbol Turnuvası'na ev sahipliği yapmaya başladı….

ABONE OL
25 Ocak 2024 17:12
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İsmail DEMİRAY
DSİ Spor Kulübü’nün U10, U11 ve U12 yaş grupları arasında düzenlediği Balkan Basketbol Turnuvası dün sona ererken, Edirne aynı gün Türkiye, Bulgaristan ve Yunanistan’dan 30 takımın katılımıyla gerçekleştirilen Uluslararası Veteran Basketbol Turnuvası’na ev sahipliği yapmaya başladı..


ULUSLARARASI VETERAN BASKETBOL TURNUVASI
Uluslararası Veteran Basketbol Turnuvası, Uluslararası Veteran Basketbol Turnuvası’nda ilk maç dün saat 14.00’de Ses Spor Kulübü Yıldırım Girls 35 kadın takımları arasında Yeni Spor Salonu’nda oynandı.

Turnuvada Mimar Sinan Spor Salonu’nda dün saat 15.00’de oynanan ilk maçta ise Komotini Veteran BK Chero 40 erkek takımları karşı karşıya geldi.Krşılaşmalar 8 dakika üzerinden 4 periyot olarak oynanıyor.
Turnuvanın Ses Spor Kulübü Yıldırım Girls 35 kadın takımları arasındaki açılış maçını Yunanlı Mihelis, Pandelaki ve Hacopulos hakem üçlüsü yönetti.


Karşılaşmalar kadınlarda 35, 40 ve 45, erkekler ise 40, 45 A, 45 B, 50 A, 50 B ve 50C takımları arasında oynananıyor.
Turnuvanın ilk günü her iki spor salonunda 16 yapılırken, ikinci gününde 17, üçüncü gününde 17 olmak üzere toplam 50 karşılaşma oynanacak. 28 Ocak Pazar günü ise yarı final ve finaller gerçekleştirilecek.


DSİ SPOR’UN BASKETBOL TURNUVASI
Edirne DSİ Spor Kulübü’nün U10, U11 ve U12 yaş grupları arasında düzenlediği Balkan Basketbol Turnuvası da dün sona erdi.
İLK GÜN SONUÇLARI
U10: DSİ 38-15 Edirne Yıldızları U11: DSİ 16-19 KSD
U11: Kırklareli Anadolu Lisesi 56-16 Edirne Yıldızları U10: KSD 8-28 İstanbul All Star
U12: Edirne Yıldızları 15-30 Kırklareli Anadolu Lisesi U12: Lüleburgaz Trend 24-41 Yambol
İKİNCİ GÜN SONUÇLARI
U10: FSM 01-26 KSD U11: KSD 18-52 Kırklareli Anadolu Lisesi
U11: DSİ 32-22 Edirne Yıldızları U12: Lüleburgaz Trend 40-38 Kırklareli Anadolu Lisesi
U10: DSİ 15-70 İstanbul All Star
U12: Yambol 31-21 Edirne Yıldızları
ÜÇÜNCÜ GÜN SONUÇLARI
U10: DSİ 23-27 KSD
U11: Edirne Yıldızları 18-30 KSD
U11: DSİ 29-34 Kırklareli Anadolu Lisesi
U12: Kırklareli Anadolu Lisesi30-34 Yambol
U10: Edirne Yıldızları 5-75 İstanbul All Star
U10: DSİ 37-11 FSM
DÜNKÜ SONUÇLAR:
U10: KSD 16-8 Edirne Yıldızları
U10: İstanbul All Star 78-11 FSM
U12: Yambol 21-15 Kırklareli Anadolu Lisesi
U1: DSİ 35-27 Edirne Yıldızları
SIRALAMA:
U10 YAŞ GRUBU
1.İstanbul All Star
2.KSD
3.DSİ
U11 YAŞ GRUBU
1.Kırklareli Anadolu Lisesi
2.KSD
3.DSİ
U12 YAŞ GRUBU
1.Yambol

  1. Kırklareli Anadolu Lisesi
  2. Lüleburgaz Trend

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ