DOLAR 32,3607 0.17%
EURO 34,4602 -0.71%
ALTIN 2.437,27-0,95
BIST 9.814,190,59%
BITCOIN 2178138-4,94%
Edirne
16°

PARÇALI BULUTLU

13:10

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

118 okunma

Edirnespor, Karabük deplasmanında

Edirnespor, TFF 3. Lig 1. Grup 22. haftasında yarın deplasmanda ligin ilk yarısında 25Kasım Stadı'nda 2-0 yendiği Karabük İdmanyurdu Spor ile karşı karşıya gelecek…

ABONE OL
1 Mart 2024 17:48
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Edirnespor, TFF 3. Lig 1. Grup 22. haftasında yarın deplasmanda ligin ilk yarısında 25Kasım Stadı’nda 2-0 yendiği Karabük İdmanyurdu Spor ile karşı karşıya gelecek.
TFF 3. Lig 1. Grup 22 .haftasında Karabük İdmanyurdu Spor Edirnespor da dahil tüm karşılaşmalar 3 Mart 2024 Pazar günü oynanacak. Karabük Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadı’nda oynanacak maç saat 14.00’da başlayacak.
Karşılaşmayı Diyarbakır bölgesinden İsmail Güzel yönetirken, yardımcılıklarını aynı bölgeden Ulaş Çelik ve Malatya bölgesinden Abdullah Özcan yapacak, Elazığ bölgesinden Turan Çakıl da dördüncü hakem olarak sahadaki yerini alacak.
Ligin ilk yarısında 25 Kasım Stadı’nda oynanan karşılaşmayı Edirnespor 2-0 kazanmıştı.
Edirnespor, TFF 3. Lig 1. Grup 22. haftasında yarın deplasmanda ligin ilk yarısında 25Kasım Stadı’nda 2-0 yendiği Karabük İdmanyurdu Spor ile karşı karşıya gelecek…
Tarsus İdman Yurdu – Mardin 1969 Spor
Tarsus Burhanettin Kocamaz / 14.00
Malatya Arguvan Spor Kulübü – Ayvalıkgücü Belediyespor
Arguvan İlçe Stadı / 14.00
Artvin Hopaspor – Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş.
Hopa İlçe / 14.00 (Evsahibi Takım Seyircisiz)
Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü – Aliağa Futbol A.Ş.
Küçükçekmece 100. Yıl Stadı / 14.00
52 Orduspor Fk – Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü
Yeni Ordu Stadyumu / 14.00
Talasgücü Belediyespor – Kepez Spor Futbol A.Ş
Kayseri Atatürk Spor Komp.Yan Açık Saha / 14.00
Karabük İdmanyurdu Spor – Edirnespor
Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı / 14.00
TFF 3. LİG 1. GRUP 21. HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Kepez Spor Futbol A.Ş 31 Karabük İdmanyurdu Spor
Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş . 1-3 Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
Ayvalıkgücü Belediyespor 1-1 Artvin Hopaspor
Mardin 1969 Spor 1-1 Malatya Arguvan Spor Kulübü
Edirnespor 5-1 İnegöl Kafkas Spor Kulübü
Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü 0-1 Talasgücü Belediyespor
Aliağa Futbol A.Ş. 2-1 52 Orduspor Fk

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ