DOLAR 33,0158 -0.2%
EURO 35,9785 -0.53%
ALTIN 2.548,92-1,99
BIST 11.156,200,15%
BITCOIN 21912313,98%
Edirne
29°

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

109 okunma

Edirnespor U15 GS deplasmanında

Edirnespor U19 ve U17 Bölgesel Gelişim Lig 21. haftasında bugün deplasmanda Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik ve Spor'un aynı yaş grubu takımları ile aynı sahada peş peşe onarken,U15 ise yarın Galatasaray'a konuk olacak…

ABONE OL
1 Mart 2024 17:56
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cemal KUDAY
Edirnespor U19 ve U17 Bölgesel Gelişim Lig 21. haftasında bugün deplasmanda Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik ve Spor’un aynı yaş grubu takımları ile aynı sahada peş peşe onarken,U15 ise yarın Galatasaray’a konuk olacak.
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik ve Spor Edirnespor U19 takımları bugün saat 12.00’de Hadımköy Seyfettin Selim Stadı’nda karşı karşıya gelecek.Bu kez aynı sahada iki kulübün U17 takımları saat 15.00’te karşılaşacak.
Galatasaray A.Ş . Edirnespor U 15 maçı ise yarın saat 13.00’te Florya Metin Oktay Tesisleri’nde oynanacak.
U19 LİGİ 21. HAFTA PROGRAMI
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor – Edirnespor
Kocaelispor- Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
Kemerkent Bulvarspor – Belediye Derince Spor
Esenler Erokspor – Tuzlaspor A.Ş.
Sarıyer – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Silivrispor – Darıca Gençlerbirliği A.Ş.
U17 LİGİ 21. HAFTA PROGRAMI
Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü – Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
Esenler Erokspor – Tuzlaspor A.Ş.
Bayrampaşa Spor A.Ş. – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Silivrispor – Darıca Gençlerbirliği A.Ş.
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor – Edirnespor
Kemerkent Bulvarspor – Belediye Derince Spor
U15 LİGİ 16. HAFTA PROGRAMI
Rams Başakşehir Futbol Kulübü – Silivrispor
Galatasaray A.Ş . – Edirnespor
Vavacars Fatih Karagümrük – Sarıyer
Esenler Erokspor – Eyüpspor
Ümraniyespor – Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
İstanbulspor A.Ş. – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
U19 LİGİ 20. HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Tuzlaspor A.Ş. 2-1 Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.3-4 Kocaelispor
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. 3-2 Kemerkent Bulvarspor
Belediye Derince Spor 0-2Esenler Erokspor
Edirnespor 3-2 Sarıyer
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. 6-1 Sultanbeyli Belediye Spor
U17 LİGİ 20. HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Tuzlaspor A.Ş. 4-1 Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. 2-2 Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
Belediye Derince Spor 0-1 Esenler Erokspor
Edirnespor – Bayrampaşa Spor A.Ş. (Rakip takım gelmedi=
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. 1-2 Kemerkent Bulvarspor
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. 0-2 Sultanbeyli Belediye Spor
U15 LİGİ 15. HAFTA SONUÇLARI
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor 0-0 Silivrispor
Eyüpspor 8-0 Edirnespor
Galatasaray A.Ş. 8-0 Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Rams Başakşehir Futbol Kulübü 4-0 Sarıyer
İstanbulspor A.Ş. 1-1Ümraniyespor
Esenler Erokspor 0-2 Vavacars Fatih Karagümrük

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ