DOLAR 32,8368 0.1%
EURO 35,2348 -0.11%
ALTIN 2.453,020,33
BIST 10.471,320,76%
BITCOIN 2152248-1,05%
Edirne
29°

AÇIK

13:10

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

166 okunma

Basketbol Şampiyonası’nda finale doğru

Edirne'de geçtiğimiz Pazartesi günü başlayan Basketbol U16 Erkekler Türkiye Şampiyonası'nda eleme maçlarının dün tamamlanmasının ardından bugün de Yükselme Grubu'nda 4 maç yapılacak…

ABONE OL
22 Mayıs 2024 18:18
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İsmail DEMİRAY
Edirne’de geçtiğimiz Pazartesi günü başlayan Basketbol U16 Erkekler Türkiye Şampiyonası’nda eleme maçlarının dün tamamlanmasının ardından bugün de Yükselme Grubu’nda 4 maç yapılacak.
Mimar Sinan Spor Salonu ve Yeni Spor Salonu’nda üç gündür devam eden şampiyonanın bundan sonraki bölümü Mimar Sinan Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.
U16 Erkekler Türkiye Şampiyonası’nda ilk 3 gün oynanan 24 karşılaşmanın ardından gruplarında 2 ve 3’üncü olan takımlar bugün Yükselme Grubu’nda 4 maç oynayacak. Çeyrek finaldeki 4 maç yarın yapılacak. Klasman ve yarı final maçları 25 Mayıs 2024 Cumartesi günü Mimar Sinan Spor Salonu’nda, final ise 26 Mayıs 2024 Pazar günü yine Mimar Sinan Spor Salonu’nda oynanacak.
ŞAMPİYONADA İLK GÜN
20 Mayıs 2024 Pazartesi
Tofaş 66-59 Antalya Gelişim Spor B (A) Mimar Sinan SS 10-10, 20-20, 16-19, 20-10
Karşıyaka 89-63 Final Spor (B) Yeni SS 28-9, 16-18, 20-20, 25-16
Bahçeşehir Koleji 68-70 Türk Telekom (A) Mimar Sinan SS 18-15, 25-20, 12-19, 13-16
Bursaspor 6570 Galatasaray (B) Yeni SS 16-21, 18-18, 17-16, 14-15
Anadolu Efes 7265 Petkim Spor (C) 18-11, 20-24, 16-11, 18-19
Beşiktaş 72-66 Ege Asist (D) Yeni SS 21-13, 14-18, 20-19, 17-16
TED Ankara Kolejliler 67-66 Gaziantep Gençlik Gelişim (C) Mimar Sinan SS 17-14, 12-21, 16-22, 22-9
Fenerbahçe 9751 Darüşşafaka (D) Yeni SS 21-8, 33-10, 21-17, 22-16


ŞAMPİYONADA İKİNCİ GÜN
Türk Telekom 4763 Tofaş (A) Yeni SS 15-17, 15-13, 10-15, 7-18
Darüşşafaka 6566 Beşiktaş (D) Mimar Sinan SS 17-25, 14-15, 18-18, 16-8
Antalya Gelişim Spor B 63-52 Bahçeşehir Koleji (A) Yeni SS 17-15, 16-13, 14-15, 16-9
Ege Asist 5660 Fenerbahçe (D) Mimar Sinan SS 11-8, 15-13, 13-26, 17-13
Galatasaray 6667 Karşıyaka (B) Mimar Sinan SS 10-12, 19-20, 21-18, 16-17
Gaziantep Gençlik Gelişim 43-100 Anadolu Efes (C) Yeni SS 12-35, 11-23, 7-28, 13-14
Final Spor 6769 Bursaspor (B) Mimar Sinan SS
20-21, 17-10, 14-17, 16-21
Petkim Spor 73-53 TED Ankara Kolejliler (C) Yeni SS
15-8, 22-14, 13-20, 23-11
ŞAMPİYONADA ÜÇÜNCÜ GÜN
Anadolu Efes 88-52 TED Ankara Kolejliler (C) Mimar Sinan SS 23-11, 16-22, 23-11, 26-8
Beşiktaş 6968 Fenerbahçe (D)Yeni SS
20-16, 11-18, 13-13, 25-21
Gaziantep Gençlik Gelişim 46-75 Petkim Spor (C) Mimar Sinan SS
11-12, 7-25, 14-21, 14-17
Darüşşafaka 62-68 Ege Asist (D) Yeni SS
19-12, 9-17, 22-12, 12-17
Tofaş – Bahçeşehir Koleji (A) Mimar Sinan SS
Karşıyaka Bursaspor (B) Yeni SS
Türk Telekom – Antalya Gelişim Spor B (A)Mimar Sinan SS
Galatasaray – Final Spor (B) Yeni SS
ŞAMPİYONADA BUGÜN
11:00 Yükselme Grubu A Grubu 2. Takım – B Grubu 3. Takım Mimar Sinan SS
13:15 Yükselme Grubu B Grubu 2. Takım – A Grubu 3. Takım Mimar Sinan SS
15:30Yükselme Grubu C Grubu 2. Takım – D Grubu 3. Takım Mimar Sinan SS
17:45 Yükselme Grubu D Grubu 2. Takım – C Grubu 3. Takım Mimar Sinan SS

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ