DOLAR 32,8236 0.07%
EURO 35,2136 -0.1%
ALTIN 2.447,950,13
BIST 10.471,320,76%
BITCOIN 2151614-0,85%
Edirne
29°

AÇIK

13:10

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

128 okunma

Basketbol Şampiyonası’nda 3’üncü gün

Edirne’de geçtiğimiz Pazartesi günü başlayan Basketbol U16 Erkekler Türkiye Şampiyonası’na  Mimar Sinan Spor Salonu ve Yeni Spor Salonu’nda bugün oynanacak 8 karşılaşma ile devam edilecek…

ABONE OL
21 Mayıs 2024 18:22
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İsmail DEMİRAY

Edirne’de geçtiğimiz Pazartesi günü başlayan Basketbol U16 Erkekler Türkiye Şampiyonası’na  Mimar Sinan Spor Salonu ve Yeni Spor Salonu’nda bugün oynanacak 8 karşılaşma ile devam edilecek.

U16 Erkekler Türkiye Şampiyonası’nda ilk iki gün oynanan 16 karşılaşmanın ardından takımlar bugün 3’üncü maçlarına çıkacak. Eleme maçlarının son günü heyecan yine Mimar Sinan Spor Salonu ve Edirne Yeni Spor Salonu’nda yaşanacak. 23 Mayıs 2024’deni itibaren müsabakalar Mimar Sinan Spor Salonu’nda oynanacak.

Yarın Final 25 Mayıs 2024 Cumartesi günü Mimar Sinan Spor Salonu’nda, final ise 26 Mayıs 2024 Pazar günü Mimar Sinan Spor Salonu’nda saat 16.45’de yapılacak.

ŞAMPİYONADA İLK GÜN

20 Mayıs 2024 Pazartesi

Tofaş 66-59 Antalya Gelişim Spor B (A) Mimar Sinan SS

10-10, 20-20, 16-19, 20-10

Karşıyaka 89-63 Final Spor (B) Yeni SS

28-9, 16-18, 20-20, 25-16

Bahçeşehir Koleji 68-70 Türk Telekom (A) Mimar Sinan SS

18-15, 25-20, 12-19, 13-16

Bursaspor 65–70 Galatasaray (B) Yeni SS

16-21, 18-18, 17-16, 14-15

Anadolu Efes 72–65 Petkim Spor (C)

18-11, 20-24, 16-11, 18-19

Beşiktaş 72-66 Ege Asist (D) Yeni SS

21-13, 14-18, 20-19, 17-16

TED Ankara Kolejliler 67-66 Gaziantep Gençlik Gelişim (C) Mimar Sinan SS

17-14, 12-21, 16-22, 22-9

Fenerbahçe 97–51 Darüşşafaka (D) Yeni SS

21-8, 33-10, 21-17, 22-16

ŞAMPİYONADA İKİNCİ GÜN

Türk Telekom 47–63 Tofaş (A) Yeni SS

15-17, 15-13, 10-15, 7-18

Darüşşafaka 65–66 Beşiktaş (D) Mimar Sinan SS

17-25, 14-15, 18-18, 16-8

Antalya Gelişim Spor B 63-52 Bahçeşehir Koleji (A) Yeni SS

17-15, 16-13, 14-15, 16-9

Ege Asist 56–60 Fenerbahçe (D) Mimar Sinan SS

11-8, 15-13, 13-26, 17-13

Galatasaray – Karşıyaka (B) Mimar Sinan SS     

Gaziantep Gençlik Gelişim – Anadolu Efes (C) Yeni SS

Final Spor – Bursaspor (B) Mimar Sinan SS

Petkim Spor – TED Ankara Kolejliler (C) Yeni SS

ŞAMPİYONADA BUGÜN

11:00 Anadolu Efes – TED Ankara Kolejliler (C) Mimar Sinan SS

11.00 Beşiktaş – Fenerbahçe (D)Yeni Ss

13:15 Gaziantep Gençlik Gelişim – Petkim Spor (C) Mimar Sinan SS

13.15 Darüşşafaka – Ege Asist            (D) Yeni SS

15:30 Tofaş – Bahçeşehir Koleji (A) Mimar Sinan SS

15.30 Karşıyaka – Bursaspor (B) Yeni SS

17:45 Türk Telekom – Antalya Gelişim Spor B (A)Mimar Sinan SS

17.45 Galatasaray – Final Spor (B) Yeni SS

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ