DOLAR 33,1952 -0.11%
EURO 36,0226 -0.6%
ALTIN 2.548,96-1,98
BIST 11.156,200,15%
BITCOIN 2211814-0,61%
Edirne
35°

AÇIK

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

289 okunma

Helvacıoğlu’ndan teşekkür

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından Keşanlılara teşekkür etti…

ABONE OL
1 Nisan 2024 18:05
2

BEĞENDİM

ABONE OL

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından Keşanlılara teşekkür etti.
Helvacıoğlu, “Geçen beş yıllık süreçte teveccüh göstererek bu onurlu görevi bize seçen ve görev süremiz içerisinde desteğini hiç esirgemeyen saygıdeğer Keşanlılara kalpten teşekkür ediyorum.” dedi.
“Halkımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalıştık”
Geçen beş yıl boyunca, Keşan’ı daha yaşanabilir, daha güzel ve daha güçlü bir hale getirmek için yorulmadan çalıştıklarını ifaden eden Mustafa Helvacıoğlu, şunları söyledi:
“Pandemiye, asrın felaketi depreme ve küresel ekonomik krize ve tüm engellemelere rağmen durmadan gayret ettik. Bu süre zarfında, her bir Keşanlının katkısıyla birlikte, ortak bir vizyon etrafında bir araya gelerek önemli adımlar attık ve birçok başarıya imza attık. Keşan’ımıza değer katan projeleri hayata geçirmek için durmadan çalıştık. Alt yapıdan üst yapıya, kültürden sanata kadar geniş bir yelpazede, şehrimizin her alanında gelişime odaklandık. Bu projelerle, Keşan’ın sadece bugününü değil, geleceğini de güçlendirmeye çalıştık. Keşan Kent Müzesi gibi birçok markalarla şehrin değerini artırdık. Keşan’ı festivaller şehri haline getirdik. Keşan bu süre zarfı içerisinde Trakya’nın parlayan yıldızı haline geldi. Gönül belediyeciliği anlayışıyla, Keşan halkıyla güçlü bir bağ kurarak, sorunları birlikte çözmeye çalıştık. Bütün Keşanlar tanıktır ki gidilmemiş cenaze ziyaret edilmemiş düğün bırakmadık. İyi ve kötü günde hep Keşanlılarla birlikte olduk. Keşanlıların sesi olduk, ihtiyaçlarını dinledik ve çözümler ürettik. Bu sayede, halkımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalıştık.”
“Beş yıl boyunca sizlerden aldığımız destek ve güvenle, daha güçlü adımlar attık”
Keşan’ı tanıtan, markalaştıran ve gururla anılmasını sağlayan rekorlar ve başarılar kazandıklarını dile getiren Helvacıoğlu, sözlerini şöyle tamamladı:
“Sporda, kültürde, ekonomide ve birçok alanda elde ettiğimiz başarılarla, Keşan’ın adını tüm Türkiye’ye duyurduk. Sosyal ve sportif alanlarda düzenlediğimiz etkinliklerle, şehrimizin sosyal yaşamını canlandırdık. Gençlerimizi, kadınlarımızı ve çocuklarımızı destekleyerek, onların potansiyellerini keşfetmelerine olanak sağladık. Özellikle kurduğumuz kooperatifler kadınlarımıza, BSM gibi projelerimiz ise gençlerimize ve çocuklarımıza büyük katkılar sundu. Kadınlarımızın güçlenmesi ve çocuklarımızın sağlıklı bir gelecek için yoğun çaba harcadık. Eğitimden sağlığa, istihdama kadar birçok alanda projeler geliştirerek, toplumumuzun her kesimini kucakladık ve onların yaşam kalitesini artırmaya çalıştık. Bu beş yıl boyunca sizlerden aldığımız destek ve güvenle, daha güçlü adımlar attık. Bugün, yeni bir döneme giriyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi adayı Mehmet Özcan’ı tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum. Kendisine, Keşan’ı daha da ileriye taşıyacak projeleri hayata geçirmesini temenni ediyorum. Destek isterse Keşan için var olduğumu söylemek istiyorum. Bu süreçte birlikte yaşadığımız her anı iyilik ve güzellikle hatırlayacağımızı bilmenizi isterim. Keşan için verdiğimiz mücadelede yanımda olan herkese teşekkür ederim. Geçen beş yıllık süreçte büyük bir özveriyle yanımda olan eşim Mukaddes Helvacıoğlu, oğlum Atacan ve kızım Sude’ye çok teşekkür ederim. Yine beş yıllık bu büyük emek de yanımda bulunan belediyemizin çalışkan personeline minnettarım. Seçim sürecinde birlikte yol aldığımız AK Parti ve MHP’nin ilçe yöneticileri ve üyelerine Cumhur İttifakı’nın ortaklarına ve sahalarda gayret gösteren gencinden yaşlısın herkese çok teşekkür ediyorum. Beni bu göreve layık gören ve örgüsüne takdirine muhatap olmaktan onur duyduğum Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı şükranlarımı arz ediyorum. Sizlerle birlikte geçirdiğimiz bu beş yıl, unutulmaz anılarla dolu oldu ve bu anılar benim için sonsuz değer taşıyor. Keşan’ın geleceği için daima en iyisini arzu ederek, her zaman yanınızda olacağımı bilmenizi isterim. Kazanan Keşan oldu. Şeffaf olmaya çalıştım. Gönül belediyeciliğini esirgemedik. 5 yıl hizmet diliyle konuştuk. Tüm Keşan’ın belediye başkanı oldum ve güçlü bir dönem yaşadık. Keşan’ın çıtasını yükselttik. Yapamadıklarım olabilir ama Keşan için çalıştım.”

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ