DOLAR 32,4849 0.05%
EURO 34,7254 0.46%
ALTIN 2.475,43-0,43
BIST 9.530,47-0,18%
BITCOIN 1989856-2,23%
Edirne
21°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

139 okunma

Yüzmede Milli Takım sınavı

Türkiye Yüzme Federasyonu'nca düzenlenen Uluslararası 5. Edirne Kupası ve Türkiye Yıldız-Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi yarın Edirne'de başlıyor…

ABONE OL
20 Mart 2024 14:03
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Uluslararası 5. Edirne Kupası ve Türkiye Yıldız-Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi yarın Edirne’de başlıyor.
Edirne Olimpik Yüzme Havuzu’nda 22-24 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek yarışmalar Yıldızlar (2009-2010-2011 Kadın-Erkek), Gençler (2006-2007-2008 Kadın-Erkek) ve Açık Yaş (2011- Kadın-Erkek) kategorilerinde yapılacak.
Türkiye Yüzme Federasyonu’ndan yapılan açıklamada seçilecek milli takımlar şöyle sıralandı:
“1. 2024 Paris Olimpiyatları seçme niteliğindedir

  1. Avrupa Büyükler Milli Takım seçme niteliğindedir.
  2. U23 Milli Takım seçme niteliğindedir
  3. Avrupa Gençler Milli Takım seçme niteliğindedir
  4. Gençler Alternatif Milli Takım seçme niteliğindedir
  5. Central European Countries Meet Yıldızlar Milli Takım seçme niteliğindedir
  6. COMEN CUP Milli Takım seçme niteliğindedir.”
    Yarışmalarda sabah seçmeleri her gün saat 09.00. akşam seçmeleri de saat 17.00’de başlayacak.Müsabaka programı şöyle:
    1.GÜN SABAH SEÇME
    200m Karışık (Kadın-Erkek)
    100 m Serbest (Kadın-Erkek)
    50 m Kurbağalama (Kadın-Erkek)
    200 m Kelebek Kadın-Erkek)
    50 m Sırtüstü (Kadın-Erkek)
    800 m Serbest Yavaş Seriler (Kadın-Erkek)
    2.GÜN SABAH SEÇME
    400m Karışık Yavaş Seri (Kadın-Erkek)
    200 m Serbest (Kadın-Erkek)
    50 m Kelebek (Kadın-Erkek)
    100 m Sırtüstü (Kadın-Erkek)
    100 m Kurbağalama (Kadın-Erkek)
    1500 m Serbest Yavaş Seriler (Kadın-Erkek)
    3.GÜN SABAH SEÇME
    50 m Serbest (Kadın-Erkek)
    200 m Kurbağalama (Kadın-Erkek)
    100mKelebek (Kadın-Erkek)
    200m Sırtüstü (Kadın-Erkek)
    400 m Serbest (Kadın-Erkek)
    1.GÜN AKŞAM FİNAL
    200m Karışık (Kadın-Erkek)
    100 m Serbest (Kadın-Erkek)
    50 m Kurbağalama (Kadın-Erkek)
    200 m Kelebek Kadın-Erkek)
    50 m Sırtüstü (Kadın-Erkek)
    800 m Serbest Hızlı Seriler (Kadın-Erkek)
    2.GÜN AKŞAM FİNAL
    400m Karışık Hızlı Seri (Kadın-Erkek)
    200 m Serbest (Kadın-Erkek)
    50 m Kelebek (Kadın-Erkek)
    100 m Sırtüstü (Kadın-Erkek)
    100 m Kurbağalama (Kadın-Erkek)
    1500 m Serbest Hıslı Seriler (Kadın-Erkek)
    3.GÜN AKŞAM FİNAL
    50 m Serbest (Kadın-Erkek)
    200 m Kurbağalama (Kadın-Erkek)
    100mKelebek (Kadın-Erkek)
    200m Sırtüstü (Kadın-Erkek)
    400 m Serbest (Kadın-Erkek)

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ