DOLAR 33,0413 0.65%
EURO 36,0249 0.4%
ALTIN 2.559,200,41
BIST 11.064,850,37%
BITCOIN 19420941,57%
Edirne
36°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

400 okunma

U19 ve U17’de durmak yok!

Bölgesel Gelişim Ligi U19 ve U17'lerde ikinci yarı devre arası vermeden bugün oynanacak karşılaşmalar ile başlarken Edirnespor'un 2 takımı Tuzlaspor A.Ş.'ye, U15 takımı ise yarın Silivrispor'a konuk olacak…

ABONE OL
12 Ocak 2024 18:10
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cemal KUDAY
Bölgesel Gelişim Ligi U19 ve U17’lerde ikinci yarı devre arası vermeden bugün oynanacak karşılaşmalar ile başlarken Edirnespor’un 2 takımı Tuzlaspor A.Ş.’ye, U15 takımı ise yarın Silivrispor’a konuk olacak.
Tuzlaspor A.Ş.- Edirnespor U19 takımları arasındaki karşılaşma bugün saat 12.00’de Tuzla Belediye Stadı’nda, Tuzlaspor A.Ş. – Edirnespor U17 takımları arasındaki karşılaşma da aynı sahada saat 15.00’de başlayacak.
Silivrispor – Edirnespor U15 takımları ise yarın Silivri Müjdat Gürsu Stadı’nda saat 13.00’de karşı karşıya gelecek.
U19 1.GRUP 14. HAFTA PROGRAMI
Tuzlaspor A.Ş.- Edirnespor
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. – Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
Silivrispor – Sultanbeyli Belediye Spor
Belediye Derince Spor – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Esenler Erokspor – Sarıyer Kemerkent Bulvarspor – Kocaelispor
U17 1.GRUP 14. HAFTA PROGRAMI
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. – Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
Kemerkent Bulvarspor – Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
Belediye Derince Spor – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Esenler Erokspor – Bayrampaşa Spor A.Ş.
Tuzlaspor A.Ş. – Edirnespor Silivrispor – Sultanbeyli Belediye Spor
U15 1.GRUP 10. HAFTA PROGRAMI
Galatasaray A.Ş. – Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Eyüpspor – Rams Başakşehir Futbol Kulübü
Silivrispor – Edirnespor Esenler Erokspor – Sarıyer
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. – Ümraniyespor
Vavacars Fatih Karagümrük – İstanbulspor A.Ş.
U19 1.GRUP 13. HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Kemerkent Bulvarspor 1-3 Sultanbeyli Belediye Spor
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. 5-3 Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor 0-1 Sarıyer
Esenler Erokspor 0-0 Kocaelispor
Belediye Derince Spor 1-1 Edirnespor
Silivrispor 0-4 Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
U17 1.GRUP 13. HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. 3-2 Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor 1-1 Bayrampaşa Spor A.Ş.
Belediye Derince Spor 7-1 Edirne spor
Kemerkent Bul-varspor 1-1 Sul-tanbeyli Belediye Spor
Silivrispor 1-2 Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
Esenler Erokspor 2-0 Küçükçekmece Sinop Spor Kulü-bü
U151. GRUP 9.HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Rams Başakşehir Futbol Kulübü 0-0 Esenler Erokspor
Silivrispor 3-1 Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor 1-2 Eyüpspor
Ümraniyespor 5-1 Vavacars Fatih Karagümrük
Sarıyer 1-1 Edirnespor
İstanbulspor A.Ş. 1-3 Galatasaray A.Ş.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ