DOLAR 31,1582 0.03%
EURO 33,8306 0.02%
ALTIN 2.033,690,05
BIST 7.962,343,14%
BITCOIN 17751904,50%
Edirne
13°

KAPALI

06:14

İMSAK'A KALAN SÜRE

173 okunma

U19 ve U17 dışarıda, U15 evinde

Edirnespor'un U19 ve U17 Bölgesel Gelişim Ligi'nin 9. haftasında bugün Esenler Erokspor kulübünün aynı yaş grubu takımları ile oynarken, U15 ise 3'üncü maçında yarın Eyüpspor'u konuk edecek…

ABONE OL
1 Aralık 2023 15:17
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cemal KUDAY
Edirnespor’un U19 ve U17 Bölgesel Gelişim Ligi’nin 9. haftasında bugün Esenler Erokspor kulübünün aynı yaş grubu takımları ile oynarken, U15 ise 37üncü maçında yarın Eyüpspor’u konuk edecek.
Esenler Erokspor Edirnespor U19 karşılaşması Erokspor Altyapı Tesisleri’nde bugün saat 13.00, U17 karşılaşması da aynı sahada saat 15.00’te oynanacak.
Edirnespor Eyüpspor U15 takımları ise Yeniimaret Sahası’nda yarın saat 13.00’te karşı karşıya gelecek.
U19 BGL’DE 9. HAFTA PROGRAMI
Sarıyer – Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
Silivrispor – Belediye Derince Spor
Kocaelispor – Sultanbeyli Belediye Spor
Kemerkent Bulvarspor – Tuzlaspor A.Ş.
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor- Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Esenler Erokspor Edirnespor
U17 BGL’DE 9. HAFTA PROGRAMI
Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü – Sultanbeyli Belediye Spor
Bayrampaşa Spor A.Ş. – Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
Kemerkent Bulvarspor – Tuzlaspor A.Ş.
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Esenler Erokspor – Edirnespor
Silivrispor – Belediye Derince Spor
U15 BGL’DE 3. HAFTA PROGRAMI
Silivrispor – Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. – Galatasaray A.Ş.
Sarıyer – Rams Başakşehir Futbol Kulübü
Vavacars Fatih Karagümrük – Esenler Erokspor
Edirnespor – Eyüpspor
Ümraniyespor – İstanbulspor A.Ş.


U19 BGL’DE 8. HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. 2-2 Silivrispor
Belediye Derince Spor 1-5 Kemerkent Bulvarspor
Edirnespor1-2 Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik ve Spor
Tuzlaspor A.Ş. 1-1 Esenler Erokspor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. 1-2 Sarıyer
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. 14 Kocaelispor
U17 BGL’DE 8. HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Tuzlaspor A.Ş. 1-3 Esenler Erokspor
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. 3-2 Silivrispor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. 2-0 Bayrampaşa Spor A.Ş.
Belediye Derince Spor 0-1 Kemerkent Bulvarspor
Edirnespor 1-1 Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.1-1 Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
U15 BGL’DE 3. HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Rams Başakşehir Futbol Kulübü 2-2 Vavacars Fatih Karagümrük
İstanbulspor A.Ş.- Silivrispor
Ümraniyespor 2-2 Galatasaray A.Ş.
Esenler Erokspor 5-1 Edirnespor
Eyüpspor 5-0 Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor – Sarıyer

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ