DOLAR 31,1741 0.09%
EURO 33,7747 -0.12%
ALTIN 2.034,880,11
BIST 9.179,48-1,66%
BITCOIN 17823181,61%
Edirne
11°

PARÇALI BULUTLU

13:22

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

121 okunma

U liglerinde deplasman haftası

ABONE OL
2 Şubat 2024 16:24
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cemal KUDAY
Edirnespor U19 ve U17 takımları Bölgesel Gelişim Ligi’nde bugün Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. ile deplasmanda karşı-laşırken, U15 de yarın deplasmanda Büyükçek-mece Tepecik Spor A.Ş. ile oynayacak.
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. Edirnespor karşılaşması bugün saat 14.00’de İBB Beyoğlu Stadı’nda karşılaşacak, iki kulübün U17 takımları da bu maçtan sonra saat 16.00’da aynı sahada oynayacak. Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.- Edirnespor U15 maçı ise yarın saat 13.00’de Tepecik Şenol Güneş Stadı’nda yapılacak.
U19 BGL
İBB Beyoğlu Stadı – İstanbul – Beyoğlu
Esenler Erokspor – Kemerkent Bulvarspor
Kocaelispor – Belediye Derince Spor
Sultanbeyli Belediye Spor – Tuzlaspor A.Ş.
Sarıyer – Darıca Gençlerbirliği A.Ş.
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. – Edirnespor
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor – Silivrispor
U17 BGL
Sultanbeyli Belediye Spor-Tuzlaspor A.Ş.
Bayrampaşa Spor A.Ş. – Darıca Gençlerbirliği A.Ş.
Esenler Erokspor – Kemerkent Bulvarspor
Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü – Belediye Derince Spor
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. – Edirnespor
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor – Silivrispor
U15BGL
Vavacars Fatih Karagümrük – Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. – Edirnespor
Galatasaray A.Ş. – Sarıyer
Silivrispor – Eyüpspor
Esenler Erokspor – Ümraniyespor
Rams Başakşehir Futbol Kulübü – İstanbulspor A.Ş.
U19 BGL TOPLU SONUÇLAR
Kemerkent Bulvarspor 1-3 Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Silivrispor 0-4 Sarıyer
Belediye Derince Spor1 0- Sultanbeyli Belediye Spor
Edirnespor 5-0 Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. 5-4 Kocaelispor
Tuzlaspor A.Ş.3-1 Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
U17 BGL TOPLU SONUÇLAR
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. 2-1 Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
Edirnespor 0-1 Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Silivrispor 1-0 Bayrampaşa Spor A.Ş.
Belediye Derince Spor 1-0 Sultanbeyli Belediye Spor
Tuzlaspor A.Ş.- Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
Kemerkent Bulvarspor 2-3Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
U15 BGL TOPLU SONUÇLAR
Rams Başakşehir Futbol Kulübü 4-1 Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Silivrispor 1-5 Galatasaray A.Ş.
Vavacars Fatih Karagümrük 3-0 Edir-nespor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. 1-3 Esenler Erokspor
Eyüpspor2-3 Ümraniyespor
Sarıyer 1-1 İstanbulspor A.Ş.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ