DOLAR 32,4115 0.16%
EURO 34,5778 0.41%
ALTIN 2.446,480,34
BIST 9.790,79-0,24%
BITCOIN 21634554,33%
Edirne
23°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

175 okunma

Küçük çelik bilekler

Edirne Mimar Sinan Spor Salonu'nda kıyasıya mücadeleye sahne olan Okul Sporları Bilek Güreşi Küçükler İl Birinciliği müsabakaları sona erdi…

ABONE OL
21 Mart 2024 17:17
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Edirne’de Mimar Sinan Spor Salonu’nda düzenlenen Okul Sporları Bilek Güreşi Küçükler İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.
Genç bilek güreşçilerin kıyasıya mücadelelerine sahne olan turnuvada dereceye giren sporcular belli oldu.


KÜÇÜK ERKEKLER SOL KOL SONUÇLARI:
35 Kg Erkekler Sol Kol
Yusuf Uzel, Mehmet Dere, Tunay Gönder, İrfan Sıraç Keskin
40 Kg Erkekler Sol Kol
Poyraz Ulusoy, Çınar Çakırtepe, Osman Göktuğ Mızırak, Ege Tosun
45 Kg Erkekler Sol Kol
Birol Gezek, Ali Tuna, Yiğit Efe Sezer, Barbaros Mehmet Toroz
50 Kg Erkekler Sol Kol
Mahmut Efe Kukumavlar, Berat Ahmet Küçükkaragöz, Aytuğ Berat Can
60 Kg Erkekler Sol Kol
Adnan Can, Mehmet Başak
65 Kg Erkekler Sol Kol
Yusuf Sancak Evren, Ali Uzun, Buğra İgün, Devran Keskin
+65Kg Erkekler Sol Kol
Aytuğ Tülü, Kuzey Durmaz
KÜÇÜK ERKEKLER SAĞ KOL SONUÇLARI:
35 Kg Erkekler Sağ Kol
Yusuf Uzel, Mehmet Dere, Tunay Gönder, İrfan Sıraç Keskin
40 Kg Erkekler Sağ Kol
Poyraz Ulusoy, Çınar Çakırtepe, Osman Göktuğ Mızırak, Ege Tosun
45 Kg Erkekler Sağ Kol
Birol Gezek, Yiğit Efe Sezer, Ali Tuna, Barbaros Mehmet Toroz
60 Kg Erkekler Sağ Kol
Mehmet Başak, Adnan Can
65 Kg Erkekler Sağ Kol
Buğra İgün, Yusuf Sancak Evren, Ali Uzun, Devran Keskin
+65Kg Erkekler Sağ Kol
Aytuğ Tülü, Kuzey Durmaz


KÜÇÜK KIZLAR SOL KOL SONUÇLARI:
30 Kg Kızlar Sol Kol
Betül Güre, AsnadAliyeva, Selvi Meşe, Fatıma Nira Tuncay
35Kg Kızlar Sol Kol
Ecrinnur Yahşi, Zeynep Naz Balaban, Nilberen Balkan, AlminaBaltu
40Kg Kızlar Sol Kol
Ceylin Nisa Arslansan, Selma Kumsal Tuzsuz, Minel Dalkılıç
45Kg Kızlar Sol Kol
Alisa Bülbül, Esra Sandıklar, Nisanur Koçak, Tuğsam Duru Karababa
50Kg Kızlar Sol Kol
Nisan Özdoğan, Ceylin Çakmak, Elif Koşoğlu, Diren Asya Tuncay
55Kg Kızlar Sol Kol
Kardelen Esilla Boyran, Azra Derin Ayaz, Pelin Türken
60Kg Kızlar Sol Kol
Nehir Ebrar Medar, Kevser Savaş
+60Kg Kızlar Sol Kol
Elif İgün, Irmak Naz Yıldız, Bade Özdemir


KÜÇÜK KIZLAR SAĞ KOL KONUÇLARI
30Kg Kızlar Sağ Kol
Selvi Meşe, AsnadAliyeva, Fatıma Nira Tuncay, Betül Güre
35Kg Kızlar Sağ Kol
Zeynep Naz Balaban, Ecrinnur Yahşi, Nilberen Balkan, AlminaBaltu
40Kg Kızlar Sağ Kol
Selma Kumsal Tuzsuz, Minel Dalkılıç, Ceylin Nisa Arslansan
45Kg Kızlar Sağ Kol
Alisa Bülbül, Esra Sandıklar, Tuğsam Duru Karababa, Nisanur Koçak
50Kg Kızlar Sağ Kol
Nisan Özdoğan, Elif Koşoğlu, Ceylin Çakmak, Diren Asya Tuncay
55Kg Kızlar Sağ Kol
Kardelen Esilla Boyran, Pelin Türken, Azra Derin Ayaz
60Kg Kızlar Sağ Kol
Kevser Savaş, Nehir Ebrar Medar
+60Kg Kızlar Sağ Kol
Irmak Naz Yıldız, Elif İgün, Bade Özdemir
Edirne İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün açıklamasında, “Tüm sporcuları gösterdikleri başarılardan dolayı tebrik ederiz. Bu müsabakalarda elde edilen deneyimler, genç sporcuların gelecek mücadelelerinde kendilerini daha da geliştirmelerine katkı sağlayacaktır” ifadelerine yer verildi.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ