DOLAR 32,5912 0.34%
EURO 34,7102 -0.13%
ALTIN 2.527,101,74
BIST 9.524,59-0,06%
BITCOIN 1960551-1,91%
Edirne
16°

PARÇALI BULUTLU

13:09

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

185 okunma

KBBL’de Play Off heyecanı

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi'nde Play Off Son 16 Turu dün oynanan tek karşılaşma ile başlarken, A Grubu'nda sezonu ikinci bitirerek C Grubu'nun üçüncüsü Bursa'nın Ayyıldız takımı ile eşleşen Edirne DSİ Spor, ilk maçını bugün saat 17.30'da Mimar Sinan Spor Salonu'nda oynayacak…

ABONE OL
23 Şubat 2024 15:52
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İsmail DEMİRAY
Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde (KBBL) Play Off Son 16 Turu dün oynanan tek karşılaşma ile başlarken, A Grubu’nda sezonu ikinci bitirerek C Grubu’nun üçün-cüsü Bursa’nın Ayyıldız takımı ile eşleşen Edirne DSİ Spor, ilk maçını bugün saat 17.30’da Mimar Sinan Spor Salonu’nda oynayacak.
Bursa Ayyıldız – Edirne DSİ arasındaki ikinci maç ise 28 Şubat 2024 Çarşamba günü Bursa Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi’nde saat 16.00’da yapılacak. Gerekirse üçüncü maç yine Edirne’de oynanacak.
KBBL Play Off Son 16 Turu’ndaki ilk maçdün saat 18.00’de Gallardo İzmir BŞB takımları arasında Ankara Sinan Şamil Sam Spor Salonu’nda oynandı.
KBBL PLAY OFF SON 16 PROGRAMI
24 Şubat 2024 Cumartesi
Transbosphor Denizcilik Beşas Spor – Fundamental İzmir Basketbol
Caferağa Spor Salonu / 17.30
Edirne DSİ – Bursa Ayyıldız
Edirne Mimar Sinan Spor Salonu / 17.30
İstanbul Basketbol Feneri – OGM Ormanspor Gelişim
İto Yakacık Spor Salonu / 19.30
25 Şubat 2024 Pazar
J&M Çanakkale Belediyespor Güngören Belediyesi
Anafartalar Spor Salonu / 15.00
Dicle 21 – Unıgen Düzce Atletik
Diyarbakır Köşkler Spor Salonu / 15.00
Seçil Kauçuk Mersin Üniversitesi – Bursa Uludağ Basketbol Gelişim
Edip Buran Spor Salonu / 19.00
Asilada Ege Gelişim – Kainat Holdıng Kırklareli Fen Bilimleri
İzmir Serdar Yereli Spor Salonu / 17.00
28 Şubat 2024 Çarşamba
Fundamental İzmir Basketbol – Transbosphor Denizcilik Beşas Spor
İzmir Menemen Spor Salonu / 16.00
Bursa Uludağ Basketbol Gelişim – Seçil Kauçuk Mersin Üniversitesi
Bursa Tofaş Spor Salonu / 16.00
Bursa Ayyıldız – Edirne DSİ
Bursa Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi / 16.00
OGM Ormanspor Gelişim – İstanbul Basketbol Feneri
Ankara M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu / 19.30
29 Şubat 2024 Perşembe
Kainat Holdıng Kırklareli Fen Bilimleri – Asilada Ege Gelişim
Kırklareli Atatürk Spor Salonu / 17.00
Unıgen Düzce Atletik – Dicle 21
Düzce Bahçeşehir Merkez Spor Kompleksi / 18.00

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ