DOLAR 31,2274 0.07%
EURO 33,9523 0.22%
ALTIN 2.039,57-0,04
BIST 9.125,520,70%
BITCOIN 19551905,82%
Edirne
18°

KAPALI

16:27

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

178 okunma

Gelişim Liglerinde U19 ve U17 Silivri deplasmanında

Bölgesel Gelişim Ligleri'nde mücadele eden Edirnespor'un U19 ve U17 takımları bugün deplasmanda Silivrispor'a konuk olacak.

ABONE OL
19 Aralık 2023 17:50
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cemal KUDAY
Bölgesel Gelişim Ligleri’nde mücadele eden Edirnespor’un U19 ve U17 takımları bugün deplasmanda Silivrispor’a konuk olacak.
U19’DA HEDEF 3 PUAN
Bölgesel Gelişim Ligi 1. Grup’ta 10 puanla 9. sırada bulunan Edirnespor U19 takımı 7 puanlı Silivrsipor karşısında 3 puan arayacak. 10. hafta maçında evinde Kerkent Bulvarspor’u 2-1 yenen Edirnespor’un bugünkü rakibi Silivrispor 7 puanla 11. sırada bulunuyor. karşılaşma saat 12.00 de başlayacak.
U19’DA BUGÜNKÜ PROGRAM
20.12.2023 12:00 Silivrispor – Edirnespor
20.12.2023 12:00 Esenler Erokspor – Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
20.12.2023 12:00 Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor – Sultanbeyli Belediye Spor
20.12.2023 12:00 Darıca Gençlerbirliği A.Ş. – Tuzlaspor A.Ş.
20.12.2023 12:00 Kemerkent Bulvarspor – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
20.12.2023 12:00 Sarıyer – Kocaelispor
10.HAFTADA ALINAN SONUÇLAR
Tuzlaspor A.Ş. 2-1 Silivrispor
Edirnespor 2-1 Kemerkent Bulvarspor
Sultanbeyli Belediye Spor 0-0 Sarıyer
Belediye Derince Spor 4-0 Darıca Gençlerbirliği A.Ş.
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. 2-1 Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. 0-2 Esenler Erokspor


U17’DE SON İKİ SIRADAKİ TAKIMLAR KARŞILAŞACAK
Bölgesel Gelişim Ligi U17 1. Grup’ta 11. hafta karşılaşmasında Edirnespor Silivrispor’a konuk olacak.
Bugün saat 15.00 te başlayacak maçta karşılaşacak olan Edirnespor 6 puanla 12., Silivrispor ise 4 puanla 13. sırada yeralıyor.
U17’DE 11. HAFTA PROGRAMI
20.12.2023 14:00 Darıca Gençlerbirliği A.Ş. – Tuzlaspor A.Ş.
20.12.2023 15:00 Kemerkent Bulvarspor – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
20.12.2023 15:00 Silivrispor – Edirnespor
20.12.2023 15:00 Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor – Sultanbeyli Belediye Spor
20.12.2023 15:00 Esenler Erokspor – Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
20.12.2023 15:00 Bayrampaşa Spor A.Ş. – Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
U17’DE 10. HAFTA ALINAN SONUÇLAR
Belediye Derince Spor 0-1 Darıca Gençlerbirliği A.Ş.
Edirnespor 1-1 Kemerkent Bulvarspor
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. 0-1 Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. 0-2 Esenler Erokspor
Tuzlaspor A.Ş. 1-0 Silivrispor
Sultanbeyli Belediye Spor 3-1 Bayrampaşa Spor A.Ş.
U15’TE İKİNCİ YARI 25 OCAK’TA
Bölgesel Gelişim Ligi U17 1. Grup’ta devre arasına girildi. Grupta ikinci yarı maçları 25 Ocak 2024 tarihinde başlayacak.
25.01.2024 13:00 Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. – Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
25.01.2024 13:00 Esenler Erokspor – Galatasaray A.Ş.
25.01.2024 13:00 Ümraniyespor – Rams Başakşehir Futbol Kulübü
25.01.2024 13:00 Silivrispor – Sarıyer
25.01.2024 13:00 Vavacars Fatih Karagümrük – Eyüpspor
25.01.2024 13:00 Edirnespor – İstanbulspor A.Ş.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ