DOLAR 32,2053 -0.22%
EURO 35,1156 -0.22%
ALTIN 2.498,171,32
BIST 10.643,583,14%
BITCOIN 21537651,81%
Edirne
17°

AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

176 okunma

Futbolun okullardaki yıldızları

2023-2024 Okul Sporları Edirne Grup Merkezi Futbol Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar Müsabakaları, Saraçhane Futbol Sahaları'nda nefes kesen mücadelelerle sona erdi…

ABONE OL
29 Mart 2024 16:32
0

BEĞENDİM

ABONE OL

2023-2024 Okul Sporları Edirne Grup Merkezi Futbol Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar Müsabakaları, Saraçhane Futbol Sahaları’nda nefes kesen mücadelelerle sona erdi.
Futbol sahalarının çimleri altında izleyicilere unutulmaz anlar yaşatan müsabakalara katılan takımlar ve sonuçlar şöyle:


YILDIZ ERKEKLER
A Grubu:
Çanakkale Dumlupınar Ortaokulu
Tekirdağ Mükerrem Ortaokulu
Edirne Mehmet Ruşen Ortaokulu
İzmir Öğretmenler Ortaokulu
B Grubu:
İstanbul Ayhan Şahenk Ortaokulu
Balıkesir Bandırma Ortaokulu
Yalova Abdulhamidhan Ortaokulu
Bursa Sadettin Ortaokulu
C Grubu:
Kırklareli Tek Ortaokulu
İstanbul Özel Sev Ortaokulu
İzmir Kaymakam Özgür Ortaokulu
A Grubu birincisi: İzmir Öğretmenler Ortaokulu
B Grubu birincisi: İstanbul Ayhan Şahenk Ortaokulu
C Grubu birincisi: İzmir Kaymakam Özgür Ortaokulu


YILDIZ KIZLAR
A Grubu:
İstanbul Bağcılar Piri Reis Ortaokulu
İstanbul Beyhan Şenyuva Ortaokulu
Tekirdağ Kapaklı Gazi Ortaokulu
B Grubu:
İstanbul Şehit Murat Taş Ortaokulu
Kırklareli Tek Ortaokulu
Balıkesir Mehmet Azman Ortaokulu
A Grubu birincisi: Tekirdağ Kapaklı Gazi Ortaokulu
B Grubu birincisi: Balıkesir Mehmet Azman Ortaokulu
A ve B grubu ikincilerinin galibi: İstanbul Beyhan Şenyuva Ortaokulu


Edirne İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nden müsabakalar sonunda yapılan açıklamada; “Gurup maçları sonunda dereceye giren takımlar Türkiye Yarı Finallerine katılmaya hak kazandı.Guruplarında dereceye giren ve Türkiye Yarı Finallerine katılma hakkı kazanan bu takımlarımızı tebrik ediyor, gelecek müsabakalarda başarılar diliyoruz!” ifadelerine yer verildi.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ