DOLAR 31,0708 0.17%
EURO 33,6790 -0.05%
ALTIN 2.032,040,76
BIST 7.962,343,14%
BITCOIN 1575800-0,60%
Edirne
18°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

209 okunma

Edirnespor U19 ve U17 bu hafta seyirci!

Bölgesel Gelişim Ligi'nde Edirnespor U19 ve U17 takımları haftayı dinlenerek geçirirken, U15 takımı ise 8'inci maçında yarın Ümraniyespor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek…

ABONE OL
19 Ocak 2024 16:16
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cemal KUDAY
Bölgesel Gelişim Ligi’nde Edirnespor U19 ve U17 takımları haftayı dinlenerek geçirirken, U15 takımı ise 8’inci maçında yarın Ümraniyespor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek.
Ümraniyespor Edirnespor arasındaki karşılaşma Beykoz Kanlıca Stadı’nda saat 13.00’de oynanacak.
U19
Sarıyer – Kemerkent Bulvarspor Kocaelispor – Silivrispor
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. – Belediye Derince Spor
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor – Esenler Erokspor
Sultanbeyli Belediye Spor – Darıca Gençlerbirliği A.Ş.
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. – Tuzlaspor A.Ş.
U17
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. – Tuzlaspor A.Ş.
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor – Esenler Erokspor
Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü – Silivrispor
Sultanbeyli Belediye Spor – Darıca Gençlerbirliği A.Ş.
Bayrampaşa Spor A.Ş. – Kemerkent Bulvarspor
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. – Belediye Derince Spor
U15
Rams Başakşehir Futbol Kulübü – Galatasaray A.Ş. Ümraniyespor – Edirnespor
Vavacars Fatih Karagümrük – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. Sarıyer – Eyüpspor
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor – İstanbulspor A.Ş.
Silivrispor – Esenler Erokspor
U19 1.GRUP 14. HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Tuzlaspor A.Ş. 0-0 Edirnespor
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. 2-1 Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
Silivrispor 1-6 Sultanbeyli Belediye Spor
Belediye Derince Spor 2-3 Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Esenler Erokspor 5-0 Sarıyer Kemerkent Bulvarspor 0-2 Kocaelispor
U17 1.GRUP 14. HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. 1-1 Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
Kemerkent Bulvarspor 2-2 Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
Belediye Derince Spor 3-1 Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Esenler Erokspor 4-1 Bayrampaşa Spor A.Ş. Tuzlaspor A.Ş. 3-2 Edirnespor
Silivrispor 0-5 Sultanbeyli Belediye Spor
U15 1.GRUP 10. HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Galatasaray A.Ş. 6-0 Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Eyüpspor 1-1 Rams Başakşehir Futbol Kulübü
Silivrispor 2-1 Edirnespor Esenler Erokspor 2-0 Sarıyer
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. 0-8 Ümraniyespor Vavacars Fatih Karagümrük 1-2 İstanbulspor A.Ş.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ