DOLAR 32,5776 0.17%
EURO 35,0353 0.38%
ALTIN 2.441,140,25
BIST 10.471,320,76%
BITCOIN 2134859-1,00%
Edirne
28°

AÇIK

13:10

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

303 okunma

Edirnespor U19 ve 17 evinde

Edirnespor U19 Bölgesel Gelişim Ligi'nin 6. haftasında bugün Kocaelispor, Edirnespor U17 ise Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü'nü konuk edecek…

ABONE OL
10 Kasım 2023 17:54
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cemal KUDAY
Edirnespor U19 Bölgesel Gelişim Ligi’nin 6. haftasında bugün Kocaelispor, Edirnespor U17 ise Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü’nü konuk edecek.
Edirnespor U19’un Saraçhane 1 Nolu Sentetik sahada saat 12.00’de Kocaelispor ile yapacağı maçı Ege Fidancı (Hakem), Eren Ayar (1. Yardımcı Hakem), Erencan Koyunlu (2. Yardımcı Hakem) ve Sergen Gündüz (Dördüncü Hakem) yönetecek.
Edirnespor U17’nin de Saraçhane 1 Nolu Sentetik sahada saat 15.00’te Saraçhane 1 Nolu Sentetik sahada Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü ile yapacağı maçın hakemleri şöyle:
Mert Kunt (Hakem), Barzan Kayaalp (1. Yardımcı Hakem), Ayşegül Yağar (2. Yardımcı Hakem), Arif Taşkın (Dördüncü Hakem)
U19 BGL’DE 6. HAFTA PROGRAMI
Silivrispor – Kemerkent Bulvarspor
Belediye Derince Spor – Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. – Sultanbeyli Belediye Spor
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. – Esenler Erokspor
Tuzlaspor A.Ş. – Sarıyer
Edirnespor – Kocaelispor


U19 BGL’DE 5 HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Esenler Erokspor 3-0 Silivrispor
Sultanbeyli Belediye Spor4-2 Edirnespor
Sarıyer 1-3 Belediye Derince Spor
Kocaelispor 1-3 Tuzlaspor A.Ş.
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.4-1 Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor 3-0 Darıca Gençlerbirliği A.Ş.
U17 BGL’DE 6. HAFTA PROGRAMI
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. – Sultanbeyli Belediye Spor
Belediye Derince Spor – Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Edirnespor – Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. – Esenler Erokspor
Tuzlaspor A.Ş. – Bayrampaşa Spor A.Ş.
Silivrispor – Kemerkent Bulvarspor


U17 BGL’DE 5 HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Bayrampaşa Spor A.Ş. 2-1 Belediye Derince Spor
Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü 1-1 Tuzlaspor A.Ş.
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. 6-0 Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Esenler Erokspor 9-1 Silivrispor
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor 2-0 Darıca Gençlerbirliği A.Ş.
Sultanbeyli Belediye Spor 3-1 Edirnespor

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ