DOLAR 33,1952 -0.11%
EURO 36,0226 -0.6%
ALTIN 2.548,96-1,98
BIST 11.156,200,15%
BITCOIN 22066814,45%
Edirne
36°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

169 okunma

Edirnespor U19 ve 17 dışarıda, U15 evinde

Edirnespor U19 Bölgesel Gelişim Ligi'nde bugün deplasmanda Kocaelispor, Edirnespor U17 de yine bugün deplasmanda Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü ile oynarken, Edirnespor U15 ise yarın Esenler Erokspor'u konuk edecek…

ABONE OL
16 Şubat 2024 15:08
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cemal KUDAY
Edirnespor U19 Bölgesel Gelişim Ligi’nde bugün deplasmanda Kocaelispor, Edirnespor U17 de yine bugün deplasmanda Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü ile oynarken, Edirnespor U15 ise yarın Esenler Erokspor’u konuk edecek.
Kocaelispor Edirnespor U19 maçı bugün saat 13.30’da Vinsan Suni Çim Saha, Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü Edirnespor U17 maçı İBB Şenlikköy Stadı’nda saat 15.00’te, Edirnespor – Esenler Erokspor maçı ise yarın saat 13.00’te Yeniimaret Sahası’nda oynanacak.
U19 BGL 19. HAFTA PROĞRAMI
Kemerkent Bulvarspor – Silivrispor Sarıyer – Tuzlaspor A.Ş.
Sultanbeyli Belediye Spor – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Esenler Erokspor – Darıca Gençlerbirliği A.Ş.
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor -Belediye Derince Spor
Kocaelispor – Edirnespor
U17 BGL 19. HAFTA PROGRAMI
Bayrampaşa Spor A.Ş. – Tuzlaspor A.Ş. Esenler Erokspor – Darıca Gençlerbirliği A.Ş.
Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü – Edirnespor
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor-Belediye Derince Spor
Sultanbeyli Belediye Spor – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Kemerkent Bulvarspor – Silivrispor
U15 BGL 14. HAFTA PROGRAMI
Galatasaray A.Ş .- Ümraniyespor Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. – Eyüpspor
Silivrispor – İstanbulspor A.Ş. Sarıyer – Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Vavacars Fatih Karagümrük – Rams Başakşehir Futbol Kulübü
Edirnespor – Esenler Erokspor
U19 BGL 18. HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.1-2 Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
Edirnespor 5-0 Sultanbeyli Belediye Spor Tuzlaspor A.Ş. 2-2 Kocaelispor
Belediye Derince Spor 0-0 Sarıyer
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. 1-2 Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
U17 BGL 18. HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. 2-2 Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. 2-1 Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Tuzlaspor A.Ş. 1-0 Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
Belediye Derince Spor – Bayrampaşa Spor A.Ş.
Silivrispor 12 Esenler Erokspor Edirnespor – Sultanbeyli Belediye Spor (21 Şubat’ta oynanacak)
U15 BGL13. HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Esenler Erokspor 6-1 Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
İstanbulspor A.Ş. 0-0 Sarıyer Ümraniyespor 4-0 Eyüpspor
Edirnespor 0-3 Vavacars Fatih Karagümrük
Galatasaray A.Ş.8-0 Silivrispor
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor 0-2 Rams Başakşehir Futbol Kulübü

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ