DOLAR 32,5263 0.23%
EURO 34,8531 0.34%
ALTIN 2.487,551,04
BIST 9.544,230,14%
BITCOIN 1981448-4,25%
Edirne
11°

KAPALI

13:09

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

111 okunma

Edirnespor U17 ve 19 evinde, U15 deplasmanda

Edirnespor U19 ve U17 takımları Bölgesel Gelişim Ligi'n 20.haftasında bugün evinde oynarken, U15 ise 15. hafta yarın deplasmanda puan arayacak…

ABONE OL
23 Şubat 2024 15:49
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cemal KUDAY
Edirnespor U19 ve U17 takımları Bölgesel Gelişim Ligi’n 20.haftasında bugün evinde oynarken, U15 ise 15. hafta yarın deplasmanda puan arayacak.
Edirnespor Sarıyer U19 takımları arasında Saraçhane 1 Nolu Sentetik Saha’da bugün saat 13.00’te oynanacak karşılaşmayı Eray Görgü, Şaban Can Karapire, Emir Erdem, Mert Yüksel yönetecek.
Edirnespor – Bayrampaşa Spor A.Ş. U17 takımları arasında Saraçhane 1 Nolu Sentetik Saha’da bugün saat 15.00’te oynanacak karşılaşmada Hamdi Görkem Pehlivanlı, Selvi Güler, Burak Astürk ve Erdem Bili görev alacak.
Eyüpspor – Edirnespor U15 takımları arasında Bahariye Sahası’nda yarın saat 13.00’te oynanacak karşılaşmayı Mehmet Karadaş, Mustafa Çerçi ve Ahmet Yusuf Kılıç hakem üçlüsü yönetecek.
U19 LİGİ 20. HAFTA PROGRAMI
Tuzlaspor A.Ş. – Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.- Kocaelispor
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. – Kemerkent Bulvarspor
Belediye Derince Spor -Esenler Erokspor
Edirnespor – Sarıyer
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. – Sultanbeyli Belediye Spor
U17 LİGİ 20. HAFTA PROGRAMI
Tuzlaspor A.Ş. – Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. – Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
Belediye Derince Spor – Esenler Erokspor
Edirnespor – Bayrampaşa Spor A.Ş.
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. – Kemerkent Bulvarspor
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. – Sultanbeyli Belediye Spor
U15 LİGİ 15. HAFTA PROGRAMI
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor – Silivrispor
Eyüpspor – Edirnespor
Galatasaray A.Ş. – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Rams Başakşehir Futbol Kulübü – Sarıyer
İstanbulspor A.Ş. – Ümraniyespor
Esenler Erokspor – Vavacars Fatih Karagümrük
U19 BGL 19. HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Kemerkent Bulvarspor 3-0 Silivrispor
Sarıyer 1-3 Tuzlaspor A.Ş.
Sultanbeyli Belediye Spor 3-0 Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Esenler Erokspor 5-1 Darıca Gençlerbirliği A.Ş.
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor 2-0Belediye Derince Spor
Kocaelispor 5-1 Edirnespor
U17 BGL 19. HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Bayrampaşa Spor A.Ş. – Tuzlaspor A.Ş.
Esenler Erokspor 7-1 Darıca Gençlerbirliği A.Ş.
Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü 3-1 Edirnespor
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor 1-2 Belediye Derince Spor
Sultanbeyli Belediye Spor 0-0 Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Kemerkent Bulvarspor 0-2 Silivrispor
U15 BGL 14. HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Galatasaray A.Ş .- Ümraniyespor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. 0-5 Eyüpspor
Silivrispor 1-3 İstanbulspor A.Ş.
Sarıyer 1-2 Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Vavacars Fatih Karagümrük 2-1 Rams Başakşehir Futbol Kulübü
Edirnespor 1-6 Esenler Erokspor

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ