DOLAR 31,1569 0.03%
EURO 33,8225 0%
ALTIN 2.033,440,04
BIST 9.179,48-1,66%
BITCOIN 17766324,63%
Edirne
13°

KAPALI

06:14

İMSAK'A KALAN SÜRE

85 okunma

Edirnespor U15, 17 ve19 evinde

Edirnespor U19 ve U17 takımları Bölgesel Gelişim Ligi'nde bugün Sultanbeyli Belediye Spor'u Saraçhane 1 Nolu Sentetik sahada konuk ederken, U15 ise Vavacars Fatih Karagümrük ile Yeniimaet sahasında karşı karşıya gelecek…

ABONE OL
9 Şubat 2024 17:50
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cemal KUDAY
Edirnespor U19 ve U17 takımları Bölgesel Gelişim Ligi’nde bugün Sultanbeyli Belediye Spor’u Saraçhane 1 Nolu Sentetik sahada konuk ederken, U15 ise Vavacars Fatih Karagümrük ile Yeniimaet sahasında karşı karşıya gelecek.
Edirnespor – Sultanbeyli Belediye Spor U19 karşılaşması saat 12.00, Edirnespor – Sultanbeyli Belediye Spor U19 karşılaşması saat 15.00 ve Edirnespor – Vavacars Fatih Karagümrük karşyılaşması da saat 13.00’de oynanacak.
U19 BGL 18. HAFTA PROGRAMI
Silivrispor – Esenler Erokspor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. – Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
Edirnespor – Sultanbeyli Belediye Spor Tuzlaspor A.Ş. – Kocaelispor
Belediye Derince Spor – Sarıyer
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. – Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
U17 BGL 18. HAFTA PROGRAMI
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. – Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. – Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Tuzlaspor A.Ş. – Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
Belediye Derince Spor – Bayrampaşa Spor A.Ş.
Silivrispor Esenler Erokspor Edirnespor – Sultanbeyli Belediye Spor
U15 BGL 13. HAFTA PROGRAMI
Esenler Erokspor – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. İstanbulspor A.Ş. – Sarıyer
Ümraniyespor – Eyüpspor Edirnespor – Vavacars Fatih Karagümrük
Galatasaray A.Ş. – Silivrispor
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor – Rams Başakşehir Futbol Kulübü


U19 BGL TOPLU SONUÇLAR
Esenler Erokspor 3-1 Kemerkent Bulvarspor
Kocaelispor 2-1 Belediye Derince Spor
Sultanbeyli Belediye Spor 0-0 Tuzlaspor A.Ş.
Sarıyer 1-3Darıca Gençlerbirliği A.Ş.
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. 2-3 Edirnespor
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor 2-0 Silivrispor
U17 BGL TOPLU SONUÇLAR
Sultanbeyli Belediye Spor 1-0 Tuzlaspor A.Ş.
Bayrampaşa Spor A.Ş. 0-0 Darıca Gençlerbirliği A.Ş.
Esenler Erokspor 2-2 Kemerkent Bulvarspor
Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü 0-1 Belediye Derince Spor
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. 3-1 Edirnespor
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor 3-1 Silivrispor
U15 BGL TOPLU SONUÇLAR
Vavacars Fatih Karagümrük – Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. 0-1 Edirnespor
Galatasaray A.Ş. – Sarıyer
Silivrispor 4-3 Eyüpspor
Esenler Erokspor – Ümraniyespor
Rams Başakşehir Futbol Kulübü – İstanbulspor A.Ş.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ