DOLAR 32,1887 0.02%
EURO 35,0268 0.09%
ALTIN 2.497,58-0,50
BIST 11.041,832,81%
BITCOIN 22837756,00%
Edirne
21°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

155 okunma

Edirnespor, Tarsus deplasmanında

Edirnespor, 2023-2024 sezonunda kalan son 2 deplasman maçından ilkinde yarın küme düşen Tarsus İdman Yurdu ile karşı karşıya gelecek…

ABONE OL
12 Nisan 2024 14:46
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Edirnespor, 2023-2024 sezonunda kalan son 2 deplasman maçından ilkinde yarın küme düşen Tarsus İdman Yurdu ile karşı karşıya gelecek.
Edirnespor’un yer aldığı TFF 3. Lig 1. Grup’ta 28.hafta programındaki 7 karşılaşma yarın oynanacak. Tarsus İdman Yurdu Edirnespor arasında Tarsus Burhanettin Kocamaz Stadı’nda saat 15.00’te oynanacak karşılaşmayı Trabzon bölgesinden Melih Kurt yönetirken, yardımcılıklarını aynı bölgeden Ahmet Tolga Tomar ve Giresun bölgesinden Onur Tatar yapacak,Bayburt bölgesinden Oğuzhan Çam da dördüncü hakem olarak sahadaki yerini alacak.
TFF 3. Lig statüsüne göre, gruplarında 1. sırayı alan takımlar TFF 2. Lig’e yükselecek. Bu müsabakalar sonunda gruplarında 2., 3., 4., 5. ve 6. sırayı alan takımlar, TFF 2. Lig’e yükselecek son 2 takımın belirleneceği Play-Off müsabakalarına katılacak takımları oluşturacak.
Edirnespor ligin ilk yarısı 25 Kasım Stadı’nda oynanan maçta rakibini 3-1 yenmişti.
TFF 3. LİG – GRUP 01 – 287.HAFTA PROGRAMI
Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş. – Aliağa Futbol A.Ş.
Gümüşhane Yenişehir / 15.00
Ayvalıkgücü Belediyespor – Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü
Ayvalık Hüsnü Uğural / 15.00
Mardin 1969 Spor – Kepez Spor Futbol A.Ş
Mardin 21 Kasım Stadı / 15.00
Tarsus İdman Yurdu – Edirnespor
Tarsus Burhanettin Kocamaz / 15.00
Malatya Arguvan Spor Kulübü – İnegöl Kafkas Spor Kulübü
Arguvan İlçe Stadı / 15.00
Artvin Hopaspor – Karabük İdmanyurdu Spor
Arhavi İlçe Stadı / 15.00
Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü – Talasgücü Belediyespor
Küçükçekmece 100. Yıl Stadı / 15.00
TFF 3. LİG – GRUP 01 – 27.HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü 1-2 Mardin 1969 Spor
Aliağa Futbol A.Ş. 0-0 Ayvalıkgücü
Talasgücü Belediyespor 2-252 Orduspor Fk
Karabük İdmanyurdu Spor 0-3 Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
İnegöl Kafkas Spor Kulübü 2-1 Artvin Hopaspor
Edirnespor 2-1 Malatya Arguvan Spor Kulübü
Kepez Spor Futbol A.Ş 9-0 Tarsus İdman Yurdu

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ