DOLAR 32,5627 0.24%
EURO 34,7367 -0.12%
ALTIN 2.501,050,68
BIST 9.524,59-0,06%
BITCOIN 20275871,48%
Edirne
16°

PARÇALI BULUTLU

04:46

İMSAK'A KALAN SÜRE

152 okunma

BGL’de U19’dan 9’uncu galibiyet

Edirnespor U19 Bölgesel Gelişim Lig 20. haftasında Sarıyer'i 3-2 yenerken, U17 rakibi Bayrampaşa Spor A.Ş. gelmeyince haftayı maç yapmadan geçirdi, U15 ise deplasmanda Eyüpspor'a 8-0 gibi farklı skorla yenildi…

ABONE OL
27 Şubat 2024 15:54
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cemal KUDAY
Edirnespor U19 Bölgesel Gelişim Lig 20. haftasında Sarıyer’i 3-2 yenerken, U17 rakibi – Bayrampaşa Spor A.Ş.gelmeyince haftayı maç yapmadan geçirdi, U15 ise deplasmanda Elüpspor’a 8-0 gibi farklı skorla yenildi.
Edirnespor – Sarıyer U19 ta-kımları arasında Saraçhane 1 Nolu Sentetik Saha’da oynanan karşı-laşmayı Eray Görgü, Şaban Can Karapire, Emir Erdem, Mert Yüksel yönetti. Edirnespor 35’inci dakikada Efe Yüceer, 37’nci dakikada Mustafa Karabayl ile 2-0 öne geçmesine rağmen üstünlüğünü koruyamayıp ilk yarı 2-2 sonuçlandı. İkinci yarının başlarında iki oyuncu değişikliği yaparak Sarıyer karşısında oyun üstünlüğünü ele geçiren Edirnespor 84’ücü dakikada yine Mustafa Karabay’ın golüyle maçı 3-2 kazanmasını bildi.


U19 LİGİ 20. HAFTA PROGRAMI
Tuzlaspor A.Ş. 2-1 Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.3-4 Kocaelispor
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. 3-2 Kemerkent Bulvarspor
Belediye Derince Spor 0-2Esenler Erokspor
Edirnespor 3-2 Sarıyer
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. 6-1 Sultanbeyli Belediye Spor
U17 LİGİ 20. HAFTA PROGRAMI
Tuzlaspor A.Ş. 4-1 Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. 2-2 Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
Belediye Derince Spor 0-1 Esenler Erokspor
Edirnespor – Bayrampaşa Spor A.Ş. (Rakip takım gelmedi=
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. 1-2 Kemerkent Bulvarspor
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. 0-2 Sultanbeyli Belediye Spor
U15 LİGİ 15. HAFTA PROGRAMI
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor 0-0 Silivrispor
Eyüpspor 8-0 Edirnespor
Galatasaray A.Ş. 8-0 Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Rams Başakşehir Futbol Kulübü 4-0 Sarıyer
İstanbulspor A.Ş. 1-1Ümraniyespor
Esenler Erokspor 0-2 Vavacars Fatih Karagümrük

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ