DOLAR 32,4086 0.15%
EURO 34,5765 0.41%
ALTIN 2.444,760,26
BIST 9.818,370,04%
BITCOIN 21472862,69%
Edirne
23°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

93 okunma

BGL’de U17 ve 19 dışarıda, 15 evinde

Edirnespor'un Bölgesel Gelişim Ligleri'ndeki üç takımından U19 ve U17 bugün Kemerkent Bulvarspor'a konuk olurken, U15 ise yarın Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik ve Spor'u konuk edecek.

ABONE OL
15 Mart 2024 16:03
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cemal KUDAY
Edirnespor’un Bölgesel Gelişim Ligleri’ndeki üç takımından U19 ve U17 bugün Kemerkent Bulvarspor’a konuk olurken, U15 ise yarın Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik ve Spor’u konuk edecek.
Kemerkent Bulvarspor Edirnespor U19 takımları arasında yarın saat 12.00’de Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı’nda oynanacak karşılaşmanın hakemleri şöyle: Ahmet Duman, Yavuz Selim Buğra Akçay, Oğuz Sivritepe, Furkan Kozalak
Kemerkent Bulvarspor – Edirnespor 17 takımları da U19’dan sonra saat 15.00’te aynı sahada karşıkarşıya gelecek. Bu maçı da şu hakemler yönetecek: Furkan Kozalak, Yavuz Selim Buğra Akçay, Oğuz Sivritepe, Ahmet Duman
Edirnespor – Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spo U15 karşılaşması ise yarın Yeniimaret Sahası’nda saat 13.00’te oynanacak.Karşılaşmayı yönetecek hakemler şöyle: Özgür Birol, Selvi Güler, Bilgehan Bulduk
U19 BGL LİGİ 23.HAFTA PROGRAMI
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. – Belediye Derince Spor
Sarıyer-Sultanbeyli Belediye Spor
Silivrispor – Tuzlaspor A.Ş.
Esenler Erokspor – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor – Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
Kemerkent Bulvarspor – Edirnespor
U17 BGL LİGİ 23.HAFTA PROGRAMI
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. – Belediye Derince Spor
Bayrampaşa Spor A.Ş.- Sultanbeyli Belediye Spor
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik ve Spor- Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
Silivrispor – Tuzlaspor A.Ş.
Esenler Erokspor – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Kemerkent Bulvarspor – Edirnespor
U15 BGL LİGİ 18. HAFTA PROGRAMI
Edirnespor – Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Vavacars Fatih Karagümrük – Silivrispor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. – Rams Başakşehir Futbol Kulübü
Ümraniyespor- Sarıyer
Esenler Erokspor – İstanbulspor A.Ş.
Eyüpspor – Galatasaray A.Ş.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ