DOLAR 31,0708 0.17%
EURO 33,6790 -0.05%
ALTIN 2.032,040,76
BIST 7.962,343,14%
BITCOIN 1575800-0,60%
Edirne
18°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

167 okunma

BGL’de sadece U19 galip

Bölgesel Gelişim Ligi'nde ikinci yarının 2'nci haftasını dinlenerek geçen Edirnespor U19 ve U17 takımları bugün Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.'nin aynı yaş grubu takımlarını konuk ederken, Edirnespor U15 ise yarın erteleme maçında Vavacars Fatih Karagümrük ile deplasmanda karşı karşıya geldi…

ABONE OL
30 Ocak 2024 11:24
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cemal KUDAY
Bölgesel Gelişim Ligi’nde ikinci yarının 2’nci haftasını dinlenerek geçen Edirnespor U19 ve U17 takımları bugün Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.’nin aynı yaş grubu takımlarını konuk ederken, Edirnespor U15 ise yarın erteleme maçında Vavacars Fatih Karagümrük ile deplasmanda karşı karşıya geldi.
Edirnespor – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. U19 takımları arasındaki karşılaşma Saraçhane 1 Nolu Sentetik sahada oynandı. Karşılaşmanın ilk yarısı 1-0′ la soyunma odasına giren Edirnesporikinci yarıda etkili oyunuyla bulduğu 4 golle farka koşarak maçı 5-0 kazandı


Bu maçtan sonra Edirnespor – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.U17 takımları arasında oynanan karşılaşmaya Edirne ekibi yeni hocaları Ergin Kubatoğlu yönetiminde maça istekli başladı. İlk yarısı golsüz sonuçlanan ve ikinci yarı zevkli ve çekişmeli geçen maçta Büyük-çekmece Tepecik penaltıdan bulduğu golle maçtan 1-0 galip ayrıldı.
Vavacars Fatih Karagümrük- Edirnespor U15 erteleme maçında ise Edirne ekibi 3-0 yenildi.
U19 BGL TOPLU SONUÇLAR
Kemerkent Bulvarspor 1-3 Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Silivrispor 0-4 Sarıyer
Belediye Derince Spor1 0- Sultanbeyli Belediye Spor
Edirnespor 5-0 Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. 5-4 Kocaelispor
Tuzlaspor A.Ş. 3-1 Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.


U17 BGL TOPLU SONUÇLAR
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. 2-1 Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
Edirnespor 0-1 Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Silivrispor 1-0 Bayrampaşa Spor A.Ş.
Belediye Derince Spor 1-0 Sultanbeyli Belediye Spor
Tuzlaspor A.Ş. – Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
Kemerkent Bulvarspor 2-3Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
U15 BGL TOPLU SONUÇLAR
Rams Başakşehir Futbol Kulübü 4-1 Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Silivrispor 1-5 Galatasaray A.Ş.
Vavacars Fatih Karagümrük 3-0 Edirnespor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. 1-3 Esenler Erokspor
Eyüpspor2-3 Ümraniyespor
Sarıyer 1-1 İstanbulspor A.Ş.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ