DOLAR 32,3607 0.17%
EURO 34,4602 -0.71%
ALTIN 2.437,27-0,95
BIST 9.814,190,59%
BITCOIN %
Edirne
16°

PARÇALI BULUTLU

13:10

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

94 okunma

BGL’de iki içeride, bir dışarıda

Edirnespor'un Bölgesel Gelişim Ligleri'ndeki üç takımından U19 ve U17 takımları bugün Silivrispor'u ağırlarken, U15 ise yarın Rams Başakşehir Futbol Kulübü'ne konuk olacak.

ABONE OL
22 Mart 2024 15:35
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cemal KUDAY
Edirnespor’un Bölgesel Gelişim Ligleri’ndeki üç takımından U19 ve U17 takımları bugün Silivrispor’u ağırlarken, U15 ise yarın Rams Başakşehir Futbol Kulübü’ne konuk olacak.
Edirnespor – Silivrispor U19 takımları arasında bugün saat 12.00’de Saraçhane 1 Nolu Sentetik Saha’da oynanacak karşılaşmayı Hamdi Görkem Pehlivanlı, Tuğrul Kaniğ, Hüsamettin Köse ve Mert Yüksel yönetecek.
Edirnespor – Silivrispor U17 takımları arasında bugün saat 15.00’de Saraçhane 1 Nolu Sentetik Saha’da oynanacak karşılaşmanın hakemleri de şöyle: Gökhan Şenel, Gökay Telci, Metin Pehlivan ve Mert Yüksel.
Rams Başakşehir Futbol Kulübü EdirnesporU15 takımları da yarın saat 13.00’te Başakşehir 1. Nolu Saha’da karşı karşıya gelecek.
Edirnespor U19’un matematiksel olarak play-off umudu sürmesi nedeniyle bugünkü maçı büyük önem taşıyor..
U19 BGL 24.HAFTA PROGRAMI
Edirnespor – Silivrispor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. – Kemerkent Bulvarspor
Sultanbeyli Belediye Spor – Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. – Esenler Erokspor
Kocaelispor – Sarıyer
Tuzlaspor A.Ş. -/Darıca Gençlerbirliği A.Ş.
U17 BGL 24.HAFTA PROGRAMI
Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü – Bayrampaşa Spor A.Ş.
Tuzlaspor A.Ş. – Darıca Gençlerbirliği A.Ş.
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. – Kemerkent Bulvarspor
Sultanbeyli Belediye Spor – Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. – Esenler Erokspor
Edirnespor Silivrispor
U15 BGL 19.HAFTA PROGRAMI
Galatasaray A.Ş. – Vavacars Fatih Karagümrük
Silivrispor – Ümraniyespor
Rams Başakşehir Futbol Kulübü – Edirnespor
Sarıyer – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor-Esenler Erokspor
İstanbulspor A.Ş. – Eyüpspor

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ