DOLAR 32,5038 0.08%
EURO 34,7826 -0.12%
ALTIN 2.496,260,50
BIST 9.693,461,77%
BITCOIN 2080274-1,39%
Edirne
11°

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

13:08

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

123 okunma

BGL’de 2 maç içeride, 1 maç dışarıda

Edirnespor'un Bölgesel Gelişim Ligleri'ndeki üç takımından U19 ve U17 bugün Edirnespor - Esenler Erokspor'u ağırlarken, U15 ise yarın İstanbulspor A.Ş.'ye konuk olacak…

ABONE OL
8 Mart 2024 14:46
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cemal KUDAY
Edirnespor’un Bölgesel Gelişim Ligleri’ndeki üç takımından U19 ve U17 bugün Edirnespor – Esenler Erokspor’u ağırlarken, U15 ise yarın İstanbulspor A.Ş.’ye konuk olacak.
Edirnespor – Esenler Erokspor U19 maçı bugün Saraçhane 1 Nolu Sentetik Saha’da saat 13.00’te oynanacak. Karşılaşmayı Gökhan Şenel, Arif Taşkın,Sabri Eren Tofan ve Eray Görgün yönetecek.
Edirnespor – Esenler Erokspor U17 maçı da yine bugün Saraçhane 1 Nolu Sentetik Saha’da saat 15.00’te oynanacak. Karşılaşmayı Mert Kunt, Emir Erdem, Burak Astürk ve Egemen Ersöz yönetecek.
İstanbulspor A.Ş. Edirnespor karşılaşması ise yarın İBB Şenlikköy Stadı’nda saat 13.00’te oynanacak. Karşılaşmanın hakemleri şöyle: Burak Pala, Efehan Gören, Özgür Ağraş.
U19 BGL LİGİ 22.HAFTA PROGRAMI
Belediye Derince Spor- Silivrispor
Tuzlaspor A.Ş. – Kemerkent Bulvarspor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. – Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. – Sarıyer
Sultanbeyli Belediye Spor Kocaelispor
Edirnespor – Esenler Erokspor
U17 BGL Ligi 22.HAFTA PROGRAMI
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. – Bayrampaşa Spor A.Ş.
Tuzlaspor A.Ş. – Kemerkent Bulvarspor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. – Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Sultanbeyli Belediye Spor – Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
Edirnespor – Esenler Erokspor
Belediye Derince Spor – Silivrispor
U15 BGL LİGİ 17. HAFTA PROGRAMI
Sarıyer – Silivrispor
İstanbulspor A.Ş. – Edirnespor
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Galatasaray A.Ş. – Esenler Erokspor
Eyüpspor – Vavacars Fatih Karagümrük
Rams Başakşehir Futbol Kulübü – Ümraniyespor
U19 LİGİ 21. HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor 1-1 Edirnespor
Kocaelispor 4-2 Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
Kemerkent Bulvarspor 3-2 Belediye Derince Spor
Esenler Erokspor 1-1 Tuzlaspor A.Ş.
Sarıyer 4-1 Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Silivrispor 6-2 Darıca Gençlerbirliği A.Ş.
U17 LİGİ 21. HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü 3-1 Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
Esenler Erokspor 3-0 Tuzlaspor A.Ş.
Bayrampaşa Spor A.Ş. – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Silivrispor 3-2 Darıca Gençlerbirliği A.Ş.
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor 2-0 Edirnespor
Kemerkent Bulvarspor 1-4 Belediye Derince Spor
U15 LİGİ 16. HAFTA P TOPLU SONUÇLAR
Rams Başakşehir Futbol Kulübü 0-0 Silivrispor
Galatasaray A.Ş . 8-1 Edirnespor
Vavacars Fatih Karagümrük 7-2 Sarıyer
Esenler Erokspor 0-1 Eyüpspor
Ümraniyespor 5-0 Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
İstanbulspor A.Ş. 6-1 Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ