DOLAR 32,1866 0.01%
EURO 34,9671 -0.09%
ALTIN 2.507,34-0,11
BIST 10.895,251,45%
BITCOIN 2230000-0,66%
Edirne
23°

AÇIK

03:45

İMSAK'A KALAN SÜRE

102 okunma

BGL U17 ve U19’da son hafta

Edirnespor'un Bölgesel Gelişim Ligleri'ndeki üç takımından U17 ve U19 sezonun son maçında bugün Belediye Derincespor'un aynı yaş gruptaki takımlarını, U15 ise yarın Silivrispor'u konuk edecek…

ABONE OL
5 Nisan 2024 14:05
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cemal KUDAY
Edirnespor’un Bölgesel Gelişim Ligleri’ndeki üç takımından U17 ve U19 sezonun son maçında bugün Belediye Derincespor’un aynı yaş gruptaki takımlarını, U15 ise yarın Silivrispor’u konuk edecek.
Edirnespor – Belediye Derince Spor arasında yarın saat 14.00’te Saraçhane 1 Nolu Sentetik Saha’da oynanacak maçı Uğurcan Şanlı (Hakem), Selvi Güler (1. Yardımcı Hakem), Sabri Eren Tofan (2. Yardımcı Hakem) ve Yonca Karagöz (Dördüncü Hakem) yönetecek.
İki kulübün U17 takımları arasında aynı sahada saat 16.00’da başlayacak maçın hakemleri de şöyle: Barış Cebeci (Hakem), Tuğrul Kaniğ(1. Yardımcı Hakem), Aycan Kayan(2. Yardımcı Hakem), Mert Kunt (Dördüncü Hakem)
Edirnespor – Silivrispor U15 takımları arasında yarın Yeniimaret Sahası’nda saat 13.00’te oynanacak karşılaşmayı da Barış Cebeci (Hakem), Tuğrul Kaniğ (1. Yardımcı Hakem) ve Mehmet Talha Güven (2. Yardımcı Hakem) yönetecek.
U19 BGL SON HAFTA PROGRAMI
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş – Silivrispor
Sultanbeyli Belediye Spor – Kemerkent Bulvarspor
Sarıyer – Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Kocaelispor – Esenler Erokspor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. – Darıca Gençlerbirliği A.Ş.
Edirnespor – Belediye Derince Spor
U17 BGL SON HAFTA PROGRAMI
Bayrampaşa Spor A.Ş.0-3kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü- Esenler Erokspor
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. – Silivrispor
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. – Darıca Gençlerbirliği A.Ş.
Sultanbeyli Belediye Spor – Kemerkent Bulvarspor
Edirnespor – Belediye Derince Spor
U15 BGL 21.HAFTA PROGRAMI
Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor – Galatasaray A.Ş.
İstanbulspor A.Ş. – Vavacars Fatih Karagümrük
Edirnespor – Silivrispor
Ümraniyespor – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
Sarıyer – Esenler Erokspor
Rams Başakşehir Futbol Kulübü Eyüpspor

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ