DOLAR 32,5038 0.08%
EURO 34,7826 -0.12%
ALTIN 2.496,260,50
BIST 9.693,461,77%
BITCOIN 2078088-1,19%
Edirne
11°

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

13:08

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

84 okunma

52 – 22 karşı karşıya!

Edirnespor, TFF 3. Lig 1. Grup 24. haftasında bugün deplasmanda ill yarıda Edirne'de 4-0 yendiği 52 Orduspor FK ile Yeni Ordu Stadyumu'nda saat 14.00'te ile karşı karşıya gelecek…

ABONE OL
15 Mart 2024 15:59
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Edirnespor, TFF 3. Lig 1. Grup 24. haftasında bugün deplasmanda Yeni Ordu Stadyumu’nda saat 14.00’te 52 Orduspor FK ile karşı karşıya gelecek.
TFF 3. Lig 1. Grup 24. haftasında biri 52 Orduspor Fk Edirnespor olmak üzere 2 karşılaşma bugün, diğer 5 karşılaşma ise yarın oynanacak. 52 Orduspor Fk – Edirnespor karşılaşmasını Ankara bölgesinden Hakan Aktaş yönetirken, yardımcılıklarını Zonguldak bölgesinden Emir Kılıçarslan ve Ankara bölgesinden Volkan Altuntaş yapacak, aynı bölgeden Arif Selim Özdaş da dördüncü hakem olarak sahadaki yerini alacak.
Ligin ilk yarısında 25 Kasım Stadı’nda oynanan karşılaşmada Edirnespor rakibini 4-0 yenmişti. 52 Orduspor Fk puan cetvelinde 38 puanla 4, Edirnespor ise 34 puanla 5’inci sırada yer alıyor.
TFF 3. LİG – GRUP 01 – 24.HAFTA PROGRAMI
16 Mart 2024 Cumartesi
Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü – Kepez Spor Futbol A.Ş Küçükçekmece 100. Yıl Stadı / 14.00
52 Orduspor Fk – Edirnespor Yeni Ordu Stadyumu / 14.00
17 Mart 2024 Pazar
Mardin 1969 Spor- Ayvalıkgücü Belediyespor Mardin 21 Kasım Stadı / 14.00
Tarsus İdman Yurdu – Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş. Tarsus Burhanettin Kocamaz / 14.00
Malatya Adguvan Spor Kulübü Aliağa Futbol A.Ş. Arguvan İlçe Stadı / 14.00
Artvin Hopaspor – Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü Hopa İlçe / 14.00 (Evsahibi Takım Seyircisiz)
Talasgücü Belediyespor – İnegöl Kafkas Spor Kulübü
Kayseri Atatürk Spor Komp.Yan Açık Saha / 14.00
TFF 3. LİG 1. GRUP 23. HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Aliağa Futbol A.Ş. 2-0 Artvin Hopaspor
İnegöl Kafkas Spor Kulübü 1-1 Karabük İdmanyurdu Spor
Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü 1-1 Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş. 1-0 Malatya Arguvan Spor Kulübü
Ayvalıkgücü Belediyespor 2-1 Tarsus İdman Yurdu
Edirnespor1-0 Talasgücü Belediyespor
Kepez Spor Futbol A.Ş. 2-0 52 Orduspor Fk

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ