DOLAR 32,2053 -0.22%
EURO 35,1156 -0.22%
ALTIN 2.498,171,32
BIST 10.643,583,14%
BITCOIN 21563732,19%
Edirne
17°

AZ BULUTLU

13:05

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

162 okunma

‘Hak temelli yönetim anlayışı’

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Teki, parti olarak bu seçimlerde menfaatçiliğin, kayırmacılığın, israfın, savurganlığın, yozlaşmanın, hesaplaşmanın aksine; daha iyi bir yönetim anlayışı ve Milli Görüş belediyeciliği teklif ettiklerini söyledi…

ABONE OL
29 Mart 2024 16:45
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, parti olarak bu seçimlerde menfaatçiliğin, kayırmacılığın, israfın, savurganlığın, yozlaşmanın, hesaplaşmanın aksine; daha iyi bir yönetim anlayışı ve Milli Görüş belediyeciliği teklif ettiklerini söyledi.
Saadet Partisi İl Başkanı Av. Sinan Tekin, yarın yapılacak yerel seçimlere ilişkin “Hak temelli yönetim” başlıklı açıklamasında şunlara yer verdi:
“31 Mart 2024’te yapılacak mahalli idareler genel seçimlerinde Edirne’mizin geleceğini etkileyecek önemli bir karar vereceğiz. Tüm hemşehrilerimi Saadet Partisi’nin İl, ilçe ve belde belediye başkanı, belediye meclisi ve il genel meclisi adaylarına oy vermeye davet ediyorum.
Saadet Partisi olarak bu seçimlerde size menfaatçiliğin, kayırmacılığın, israfın, savurganlığın, yozlaşmanın, hesaplaşmanın aksine; daha iyi bir yönetim anlayışı ve Milli Görüş belediyeciliği teklif ediyoruz. Yani artık öze dönme vaktidir diyoruz.
Saadet Partisi, yerel yönetimlerde her zamanki gibi ‘Adil Düzen’ ilkesini temel alarak yönetimde adaleti, katılımı ve şeffaflığı esas almaktadır. Yereldeki sorunları birlik ve dayanışma içinde çözecek, adil bir paylaşım ve yönetim anlayışını benimseyecek, katılımcı istişare ile halkımızın refahını en üst düzeye çıkaracaktır.
Saadet Partisi olarak ‘Hak Temelli Yönetim’ anlayışı diyoruz. ‘Hak Temelli Yönetim’ anlayışımız, yerel yönetimlerde adalet ve şeffaflığı esas alarak halkın ihtiyaçlarına hak temelinde yaklaşmayı gerektirir. Ve hak sadece hak ettiğiniz için değil, Hakk emrettiği için de sizindir.
Saadet Partisi olarak bu anlayışı benimseyerek belediyelerin yönetiminde ve hizmet sunumunda yeni bir çağ açıyoruz. Belediyelerimiz sadece hizmet üreten kurumlar olmaktan çıkarıp, halkın aktif katılımıyla şekillenen, halkın ihtiyaçlarına öncelik veren, halkın refahını artıran ve nihayetinde haklıya hakkını hakkınca veren dinamik yapılar hâline gelecektir.
Bu anlayış ile; birlikte düşünecek, birlikte yürüyecek, birlikte yöneteceğiz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    SON DAKİKA HABERLERİ