DOLAR 32,2221 0.14%
EURO 35,0299 0.03%
ALTIN 2.501,92-0,03
BIST 10.895,251,45%
BITCOIN 2252768-1,86%
Edirne
19°

AÇIK

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Mehmet ŞELECİ

Mehmet ŞELECİ

22 Mayıs 2024 Çarşamba

    BGL’de sadece U19 galip

    0

    BEĞENDİM

    ABONE OL

    Cemal KUDAY
    Bölgesel Gelişim Ligi’nde ikinci yarının 2’nci haftasını dinlenerek geçen Edirnespor U19 ve U17 takımları bugün Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.’nin aynı yaş grubu takımlarını konuk ederken, Edirnespor U15 ise yarın erteleme maçında Vavacars Fatih Karagümrük ile deplasmanda karşı karşıya geldi.
    Edirnespor – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. U19 takımları arasındaki karşılaşma Saraçhane 1 Nolu Sentetik sahada oynandı. Karşılaşmanın ilk yarısı 1-0′ la soyunma odasına giren Edirnesporikinci yarıda etkili oyunuyla bulduğu 4 golle farka koşarak maçı 5-0 kazandı


    Bu maçtan sonra Edirnespor – Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.U17 takımları arasında oynanan karşılaşmaya Edirne ekibi yeni hocaları Ergin Kubatoğlu yönetiminde maça istekli başladı. İlk yarısı golsüz sonuçlanan ve ikinci yarı zevkli ve çekişmeli geçen maçta Büyük-çekmece Tepecik penaltıdan bulduğu golle maçtan 1-0 galip ayrıldı.
    Vavacars Fatih Karagümrük- Edirnespor U15 erteleme maçında ise Edirne ekibi 3-0 yenildi.
    U19 BGL TOPLU SONUÇLAR
    Kemerkent Bulvarspor 1-3 Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
    Silivrispor 0-4 Sarıyer
    Belediye Derince Spor1 0- Sultanbeyli Belediye Spor
    Edirnespor 5-0 Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
    Darıca Gençlerbirliği A.Ş. 5-4 Kocaelispor
    Tuzlaspor A.Ş. 3-1 Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.


    U17 BGL TOPLU SONUÇLAR
    Darıca Gençlerbirliği A.Ş. 2-1 Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
    Edirnespor 0-1 Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.
    Silivrispor 1-0 Bayrampaşa Spor A.Ş.
    Belediye Derince Spor 1-0 Sultanbeyli Belediye Spor
    Tuzlaspor A.Ş. – Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.
    Kemerkent Bulvarspor 2-3Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
    U15 BGL TOPLU SONUÇLAR
    Rams Başakşehir Futbol Kulübü 4-1 Kuzey Marmara A.Ş Arnavutköy Bld. Gençlik Ve Spor
    Silivrispor 1-5 Galatasaray A.Ş.
    Vavacars Fatih Karagümrük 3-0 Edirnespor
    Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. 1-3 Esenler Erokspor
    Eyüpspor2-3 Ümraniyespor
    Sarıyer 1-1 İstanbulspor A.Ş.