DOLAR 32,2221 0.14%
EURO 35,0299 0.03%
ALTIN 2.501,92-0,03
BIST 10.895,251,45%
BITCOIN 2252768-1,86%
Edirne
19°

AÇIK

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Mehmet ŞELECİ

Mehmet ŞELECİ

22 Mayıs 2024 Çarşamba

    KBBL’de Play Off Son 16 Turu başlıyor

    KBBL’de Play Off Son 16 Turu başlıyor
    0

    BEĞENDİM

    ABONE OL

    İsmail DEMİRAY
    Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde (KBBL) Play Off Son 16 Turu’nda maçların tarihleri belirlendi. A Grubu’nda sezonu ikinci bitirerek C Grubu’nun üçüncüsü Bursa’nın Ayyıldız takımı ile eşleşen Edirne DSİ Spor, Play Off Son 16 Turu’ndaki ilk maçını 24 Şubat 2024 Cumartesi günü saat 17.30’da Mimar Sinan Spor Salonu’nda oynayacak.
    Bursa Ayyıldız – Edirne DSİ arasındaki ikinci maç ise 28 Şubat 2024 Çarşamba günü Bursa Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi’nde saat 16.00’da yapılacak. Gerekirse üçüncü maç yine Edirne’de oynanacak.
    KBBL Eleme turunda 2 maç kalması nedeniyle Play Off Son 16 Turu’ndaki iki takımın henüz rakibi belli olmadı.
    PLAY OFF SON 16 TURU
    23 Şubat 2024 Cuma
    Gallardo – …
    Ankara Sinan Şamil Sam Spor Salonu / 18.00
    Seçil Kauçuk Mersin Üniversitesi – Bursa Uludağ Basketbol Gelişim
    Edip Buran Spor Salonu / 19.00
    24 Şubat 2024 Cumartesi
    Transbosphor Denizcilik Beşas Spor – Fundamental İzmir Basketbol
    Caferağa Spor Salonu / 17.30
    Edirne DSİ – Bursa Ayyıldız
    Edirne Mimar Sinan Spor Salonu / 17.30
    İstanbul Basketbol Feneri – OGM Ormanspor Gelişim
    İto Yakacık Spor Salonu / 19.30
    25 Şubat 2024 Pazar
    J&M Çanakkale Belediyespor – ..
    Anafartalar Spor Salonu / 15.00
    Dicle 21 – Unıgen Düzce Atletik
    Diyarbakır Köşkler Spor Salonu / 15.00
    Asilada Ege Gelişim – Kainat Holdıng Kırklareli Fen Bilimleri
    İzmir Serdar Yereli Spor Salonu / 17.00
    28 Şubat 2024 Çarşamba
    Fundamental İzmir Basketbol – Transbosphor Denizcilik Beşas Spor
    İzmir Menemen Spor Salonu / 16.00
    Bursa Uludağ Basketbol Gelişim – Seçil Kauçuk Mersin Üniversitesi
    Bursa Tofaş Spor Salonu / 16.00
    Bursa Ayyıldız – Edirne DSİ
    Bursa Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi / 16.00
    OGM Ormanspor Gelişim – İstanbul Basketbol Feneri
    Ankara M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu / 19.30
    29 Şubat 2024 Perşembe
    Kainat Holdıng Kırklareli Fen Bilimleri – Asilada Ege Gelişim
    Kırklareli Atatürk Spor Salonu / 17.00
    Unıgen Düzce Atletik – Dicle 21
    Düzce Bahçeşehir Merkez Spor Kompleksi / 18.00