DOLAR 32,7965 0.05%
EURO 35,2582 0.03%
ALTIN 2.448,87-0,35
BIST 10.471,320,76%
BITCOIN 21823110,76%
Edirne
31°

AÇIK

13:10

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Mehmet ŞELECİ

Mehmet ŞELECİ

15 Haziran 2024 Cumartesi

    Haftanın hakemleri açıklandı

    Haftanın hakemleri açıklandı
    0

    BEĞENDİM

    ABONE OL

    Edirnespor’un 2023-2024 sezonunun 11. haftasında 19 Kasım 2023 Pazar günü Artvin Hopaspor ile yapacağı 25 Kasım Stadı’nda 5’inci maçını Burdur bölgesinden Mertcan Erölmez yönetirken, Edirne’nin FİFA kokartlı hakemi Cansu Tiryaki de aynı gruptaki lider Aliağa Futbol A.Ş.’nin Mardin 1969 Spor ile yapacağı maçta görev alacak.
    Türkiye Futbol Federasyonu haftanın hakemlerini açıkladı. Buna göre, 19 Kasım Pazar günü 25 Kasım Stadı’nda saat 14.00’de oynanacak Edirnespor – Artvin Hopaspor karşılaşmasını Burdur bölgesinden Mertcan Erölmez yönetirken, yardımcılıklarını Antalya bölgesinden Cihad Buyurgan, aynı bölgeden Vedat Güneş yaparken, Konya bölgesinden Hakan Dumlu da dördüncü hakem olarak sahadaki yerini alacak.


    TFF. 3. LİG 1. GRUP 11. HAFTA PROGRAMI VE HAKEMLERİ
    18 Kasım 2023 Cumartesi
    İnegöl Kafkas Spor Kulübü- Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
    İnegöl İlçe Stadı / 14.00
    (H) Kemal Savaş, (Y) Feyzullah Çimen, (Y) Tufan Selvi, (D) Emre Nağaç
    19 Kasım 2023 Pazar
    Karabük İdmanyurdu Spor – 52 Orduspor Fk
    Dr.Necmettin Şeyhoğlu / 14.00
    (H) Metin Ateş, (Y) Abdullah Melih Karaduman, (Y) Hakan Dursun, (D) Tayfun Güz
    Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş. – Ayvalıkgücü Belediyespor
    Gümüşhane Yenişehir/ 14.00
    H) Hakan Aktaş, (Y) Emir Kılıçarslan, (Y) Caner Kurt, (D) Muhammed Abbas Onay
    Aliağa Futbol A.Ş. – Mardin 1969 Spor
    Aliağa Atatürk Stadı/ 14.00
    (H) Cansu Tiryaki, (Y) Oğuzhan Anıl, (Y) Eray Pınar, (D) Alp Tanırgan
    Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü – Tarsus İdman Yurdu
    Başpınar Stadı / 14.00
    (H) Hakan Yurtseven, (Y) Uğur Çakmak, (Y) Mehmet Sonay, (D) İbrahim Elmas
    Kepez Spor Futbol A.Ş. – Malatya Arguvan Spor Kulübü
    Kepez Hasan Doğan Stadı / 14.00
    (H) Oğuzhan Hamitoğlu, (Y) Fatih Deveci, (Y) Ersin Erbay, (D) Ali Tunçer
    Edirnespor – Artvin Hopaspor
    25 Kasım / 14.00
    (H) Mertcan Erölmez, (Y) Cihad Buyurgan, (Y) Vedat Güneş, (D) Hakan Dumlu