DOLAR 32,4301 0.03%
EURO 34,5832 -0.04%
ALTIN 2.482,490,01
BIST 9.679,80-1,37%
BITCOIN 2039029-0,92%
Edirne
25°

PARÇALI AZ BULUTLU

04:46

İMSAK'A KALAN SÜRE

Mehmet ŞELECİ

Mehmet ŞELECİ

15 Nisan 2024 Pazartesi

    Tiyatro Kursiyerleri açıklandı

    Tiyatro Kursiyerleri açıklandı
    1

    BEĞENDİM

    ABONE OL

    Edirne Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun 2023-2024 eğitim ve öğretim yılında ücretsiz olarak gerçekleştireceği Tiyatro Kursu’na katılmaya hak kazananların isimleri belli oldu. Dört ayrı yaş kategorisinde gerçekleştirilen seçmelerde 7-9 yaş grubundan 42 küçük oyuncu adayı, 10-13 yaş grubundan 21 isim, 14-17 yaş grubundan 12 genç, yetişkinler grubundan ise 24 isim Tiyatro Kursuna katılabilecek. Edirne Belediyesi’nun kurumsal web sayfasında yer alan isimler şunlar:
    7-9 YAŞ GRUBU KAZANANLAR :
    Gülce Sevindi, Bade Akbaşak, Visal Sağman, Öykü Kavrama, Selin Özkan, Alya Paşa, Zübeyde Kaycan, Eylül Çisil Akyıldız, Derin Düzova, Zeynep Çetin, Elif Çetin, İpek Sima Şener, Kerem Alp Atatan, Meltem Sena Tanıl, Yağmur Tan, Deha Güçer, Elif Meryem Odabaşı, Lina Dua, Eslem Nisa Keskin, Funda Ece Karadağ, Mina Önder, Derin Levhacı, Beril Başaran, Zeynep Yurtsever, Fahri Kemal Çetinel, Defne Lama, Defne Günel, Muhammed Kenan Güleç, Eda Demirkıran, Zeynep Ela Özmencik, Buğçe Masal Mercan, Ömer Efe Seri, Mehmet Selim Yaşar, Ela Nilda Bulut, Zeynep Çavdar, Pelin Şengör, Ece Ayyılmaz, Öykü Ardalı, Deren Ubus, Zeynep Nisan Bertmen, Defne Arslantürk, Asya Özer
    10-13 YAŞ GRUBU KAZANANLAR :
    Zeynep Çıdamal, Burak Çelakıl, Zehra Derin Demiröz, Çınar Yalabık, Deniz Olgun, Canbaz Nil Pehlivan, Zeynep Kılavuz, Yağız Sıraç Sevren, Defne Şahin, Ada Mutluer, Atlas Yıldız, Cemre Su Koyun, Yunus Emre Dalkıran, Melis Nil Atatan, Elif Duru Çelik, Muhsin Selim, Dila Hüma Kaynak, Ece Alp Derin, Cemre Sert, Merve Dila Soyal, Tuna Çiçek
    14-17 YAŞ GRUBU KAZANANLAR
    Doruk Özaydınlık, Tunahan Yaykındağ, Lebibe Sönmez, Eylül Aydın, Meriç Ege Kurtiş, Beril Özdemirli, Nurşah Cemre Purodran, Yağmur Güler, Elifnaz Aydoğan, Birce Duru Kurulgan, Serap Sina Günduğan, Yaren Firdevs Karagöz
    YETİŞKİN GRUBU KAZANANLAR LİSTESİ
    Ayçin Küçüksamancı, Halime Çelik, Zeliha Yıldız Karaman, Özer Özgün, Serap Engin, Hayal Çavdarlıer, Eylül Dursun, Yeliz Çavdar, Gülşah Kokala, Tülin Erdoğan, Beyza Öztürk, Aslı Gürel, Muhammet Batuhan Yapıcı, Emrecan Adlı, Kübra Harmancı, Ahmet Reşat Keyan, Eyüp Baran, Uçan Özlem Karabınar, Ferhat Çaylak, Rümeysa Günalp Demir, Semra Arda, Yaren Firdevs Karagöz, Engin Çiçek, İbrahim Erdoğdu