DOLAR 31,0529 0.18%
EURO 33,6103 -0.12%
ALTIN 2.035,020,91
BIST 9.374,200,29%
BITCOIN 1589224-0,38%
Edirne
16°

AÇIK

06:17

İMSAK'A KALAN SÜRE

Mehmet ŞELECİ

Mehmet ŞELECİ

23 Şubat 2024 Cuma

    Haftanın hakemleri açıklandı

    Haftanın hakemleri açıklandı
    0

    BEĞENDİM

    ABONE OL

    Edirnespor’un ligin 9. haftasında 5 Kasım 2023 Pazar günü evinde 52 Orduspor Fk ile yapacağı 4’üncü maçını İstanbul bölgesinden Yakup Bakır yönetecek.
    Türkiye Futbol Federasyonu haftanın hakemlerini açıkladı. Buna göre, Pazar günü 25 Kasım Stadı’nda saat 14.00’de oynanacak Edirnespor- 52 Orduspor Fk karşılaşmasını İstanbul bölgesinden Yakup Bakır yönetirken, yardımcılıklarını aynı bölgeden Mete Topcu, Burak Menteşe yapacak, ve yine aynı bölgeden Recep Buğra Çetin de dördüncü hakem olarak sahadaki yerini alacak.
    TFF. 3. LİG 1. GRUP 9. HAFTA PROGRAM VE HAKEMLERİ
    05 Kasım 2023 Pazar
    Ayvalıkgücü Belediyespor- Mardin 1969 Spor
    Ayvalık Hüsnü Uğural/ 14.00
    (H) Cihan Ölmez, (Y) Mehmet Yılmaz Çalışır, (Y) Ömer Akman, (D) Yunus Gül
    Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş.- Tarsus İdman Yurdu
    Gümüşhane Yenişehir / 14.00
    (H) Batuhan Bayar, (Y) Göker Erel, (Y) Hüseyin Sepetçioğlu, (D) Oktay Koçak
    Aliağa Futbol A.Ş.- Malatya Arguvan Spor Kulübü Aliağa Atatürk Stadı / 14.00
    (H) Ömer Kocabey, (Y) Turgut Evran, (Y) Furkan Kocayıldız, (D) Bahadır İleri
    Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü- Artvin Hopaspor Başpınar Stadı / 14.00
    (H) Sait Tuzcu, (Y) Abdullah Melih Karaduman, (Y) Melih Tan, (D) Yunus Emre Kobalas
    Kepez Spor Futbol A.Ş- Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
    Kepez Hasan Doğan Stadı / 14.00
    (H) Erhan Kaya, (Y) Ferhat Dalgıç, (Y) Abdullah Mesut Doğru, (D) Berat Buğra Çelik
    Edirnespor- 52 Orduspor Fk 25 Kasım Stadı / 14.00
    (H) Melih Aldemir, (Y) Mete Topcu, (Y) Burak Menteşe, (D) Recep Buğra Çetin
    İnegöl Kafkas Gençlikspor- Talasgücü Belediye Spor
    İnegöl İlçe Stadı / 14.00
    (H) Burak Kamalak, (Y) Eren Özçelik, (Y) Metin Ekren, (D) Olcay Yıldırım